Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

FOTKY PLNÉ LESBICKÉHO SEXU: Co nám dnes uvaří Erika z Prostřena? Bude to fakt hodně horké!

Erika z Prostřena má hodně zajímavou minulost…
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ: Erika Šulová, která tento týden vaří v Prostřenu, má za sebou hodně divokou minulost. Kdo by čekal, že tahle žena miluje erotiku a dokáže si ji užívat? Nevadí, že má nějaké to kilo navíc. Fotky, kde je zachycena při mazlení s kamarádkou, mají opravdu silný náboj.

Erika Šulová o sobě v Prostřenu zatím moc vědět nedala. Veškerou pozornost na sebe zatím strhával špindíra David – psali jsme ZDE.

Jenže i Erika si zaslouží pozornost. Objevily se informace, že má masážní salon. Tak jsme se na její podnikání koukli trochu podrobněji a zjistili jsme hodně zajímavé informace.

Paní Erika miluje sex a umí si ho užívat. Dokonce se svou kamarádkou před lety nafotila hodně odvážnou sérii fotografií. Obě ženy před fotoaparátem pózují jako zkušené profesionálky.

Na některých fotkách je dokonce vidět v akci vibrátor. Je to opravdu síla.

Ptáte se, kde najdete další hodně divoké fotografie paní Eriky? Stavte se dnes v 16:00 na webu eXtra.cz. Paní Erika se rozhodla, že se k erotickým fotkám vyjádří.

Máte rádi Prostřeno? Sledujete osudy účastníků? Víte nějaké podrobnosti k paní Erice a dalším? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Související články

Další články