Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotky orálního sexu! Učitelka jazyků z Pardubicka se z průšvihu vylíže!

Učitelka se nechala fotit při orálním sexu.
Zdroj: reprofoto TV Nova, Instagram
Takový skandál snad Česko ještě nezažilo. Učitelka jazyků z jedné pardubické základní školy to hodně přehnala, když na svém Instagramu zveřejnila fotku, na které jí provádí orální sex její manžel. Fotky si samozřejmě všimli žáci školy a okamžitě ji začali mezi sebou sdílet a nyní o jejím "žertíku" mluví celé Česko. Jakou to bude mít dohru?

Takhle vypadá nestydatá učitelka základní školy v Pardubicích. Kdyby nejdříve myslela, než konala, nemusela mít ostudu po celém Česku a bát se, že přijde o své místo. Učitelka jazyků totiž zveřejnila na sociálních sítích hodně odvážnou fotku, na které je zřejmé, že jí provádí manžel orální sex.

„Sedmnáctého května jsme obdrželi stížnost na nevhodné chování jedné z třídních učitelek v průběhu výuky a také na její aktivitu na sociálních sítích,“ sdělil portálu iDnes.cz náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys.

Fotka se okamžitě začala šířit i mezi žáky. Jakmile se to dozvěděla i učitelka, tak se odhodlala k opravdu nešťastnému činu. Začala žákům vyhrožovat, že pokud toho nenechají, tak je udá na policii. Vedení školy je z celé situace zděšeno.

„To určitě poškodilo jméno školy, to uškodilo všem zaměstnancům, kteří dobře pracují,“ řekl ředitel základky František Němec portálu TN.cz. Nejdříve se objevila informace, že učitelka dostala okamžitý vyhazov.

To ale není pravda. Žena je prozatím na nucené dovolené a o celý případ se začala zajímat i školní inspekce.

Související články

Další články