Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Fotky, které zlomí Vignerové srdce. Petr Kolečko zpátky v náruči Denisy Nesvačilové

Aneta Vignerová, Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko.
Zdroj: Herminapress, eXtra.cz/Renata Bušková/Jiří Masojídek/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
LÁSKA

Esmeralda a další přehnané telenovely jsou proti milostnému životu nenápadného scénáristy Petra Kolečka (38) naprostá nuda. Když už to vypadalo, že dostal rozum a vrátil se k Anetě Vignerové (35), ukázalo se, že dál udržuje více než přátelský vztah i s exbývalkou Denisou Nesvačilovou (31). Exkluzivní fotky eXtra.cz ze středečního odpoledne najdete ve fotogalerii.

Petr Kolečko: Zase je vše jinak

První vítěz náročné umělecké disciplíny, takzvané kolečkiády, tedy přebíhání tryskem od jedné k druhé, pak tam a zase zpátky a znovu naopak, je konečně známý.

Mistr pera Petr Kolečko často ve svých scénářích vymýšlí zapeklité milostné osudy nejrůznějších postav. Kdyby ale někomu v televizi předložil svůj vlastní příběh, hodili by mu ho na hlavu s tím, že takhle praštěné báchorce by stejně nikdo nevěřil.

On, podsaditý čtyřicátník s nevýraznou tváří, zato asi s nekonečnou výřečností a schopností ukecat i tu nejtvrdohlavější, už čtyři měsíce přebíhá od jedné pohledné ženy k druhé. Nejprve opustil dlouhonohou Anetu Vignerovou i se synem Jiříčkem kvůli čerstvě zažehlým citům k zrzavé herečce Denise Nesvačilové, hovořil o křehké lásce a plánoval s novickou budoucnost.

Návrat ani ne na 14 dnů

Před pár týdny ho ovšem reportérky eXtra.cz načapaly na intimním mejdanu znovu s Anetou. Doma zapíral, že o nic nešlo, ale jen před pár dny oznámil do světa, že se k sobě opravdu vrací. Vignerová byla rázem za morální vítězku.

Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme,“ reagoval pro primácký ShowTime Petr Kolečko.

„Já si myslím, že je to na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Tyhle věci se v životě dějí a občas to chce i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidé ty věci uvědomili,“ hlásila první prosincový den modelka.

Jenže platí, že „neříkej Petr, dokud jsi nepřekolečkoval“. A tady to platí dvojnásob. Do redakce chodily varovné zprávy z okolí umělce, že zhroucení Denisy Nesvačilové mělo být jen naoko, že se narychlo přestěhovala do nového tajného bytu v Hostivaři, aby si měli s Petrem kde nerušeně užívat, a že své zrzce scénárista napovídal, že „to s Anetou je jen komplot na ni, že ji chce k něčemu využít“.

Jestli to byla jeho skutečná slova, to netušíme, každopádně před pár dny se spolu s mladší z žen podle našich zdrojů dobýval na záchodky v jednom baru v centru Prahy. A to tak neurvale, až je vyhodili.

Zamilované pohledy v Říčanech

Ve středu pak redakce eXtra.cz oba vyfotografovala na křtu knihy, kam přišli jako kmotři. Kdyby byli rozešlí, určitě by ze slušnosti k Anetě jeden z nich účast odřekl. Ale to se nestalo.

Akce proběhla v Říčanech, veřejně se o ní vůbec nevědělo, novináři byli podle předpokladů páru na míle daleko, takže se choval naprosto nenuceně.

„Pohledy se úplně svlékali. Ta zamilovanost z nich přímo tryská. Tohle nebylo přátelské setkání. Vždyť navíc přijeli a odjeli společně,“ hlásili naši fotoreportéři z místa.

S hodně velkou mírou nadsázky se nabízí otázka: jak to, že zrovna Petr nenapsal scénář k filmu „František je děvkař“?

Zrada

„Je to na dobré cestě, jsem za to ráda. Ale třetí šance se nedává,“ sdělovala Aneta Vignerová eXtra.cz před deseti dny, když jí svítala naděje. Tak uvidíme, jestli dodrží slovo a na další zradu zareaguje tentokrát už definitivně, nebo to Petr bude táhnout s oběma…

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy