Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Fotky, které trhají srdce: Manželé se dva týdny starali o MRTVOU HOLČIČKU

+ Dalších 15 fotografií
galerie
Charlotte a Attila Szakacs se v prosinci roku 2016 radovali z příchodu vytoužené dcerky Evlyn. Radost bohužel netrvala dlouho, malá Evlyn se totiž narodila s chromozomální abnormalitou, měla příliš úzké plíce, srdeční problémy a nedostatečně vyvinutý mozek. Rodiče o svou dcerku starostlivě pečovali, když přišla velká tragédie. Evlyn svůj boj v lednu 2017 prohrála. Charlotte a Attila se se ztrátou odmítli smířit a o svou zesnulou dcerku se starali ještě další dva týdny.

Charlotte a Atilla čelili té nejhorší situaci, jaká může rodiče potkat – smrti dítěte. Se ztrátou se proto pokusili vyrovnat po svém a nemocnice, kde se malá Evlyn narodila a o měsíc později i zemřela, jim v tom vyšla vstříc.

V nemocnici strávili s tělíčkem malé Evlyn ještě několik dní. Byla jim poskytnuta speciální chladicí postel, díky které zůstalo tělíčko Evlyn v pořádku. Už v den jejího úmrtí se Charlotte rozhodla o jejich bolestnou ztrátu podělit s veřejností. Poté přidávala další a další fotky, mapující trýznivý čas strávený s tělíčkem zesnulé dcerky. Pár dní před pohřbem přidala fotografii, kde měla na klíně položenou malou Evlyn s popisem „moje spící kráska“, čímž vyjádřila, že pro ni dcera nikdy nebude mrtvá. I teď věří, že se má v nebi dobře.

Charlotte veřejnosti sdělila, že ačkoliv její a manželův postup nemusí ostatní chápat, jim samotným přináší velkou emoční úlevu. Po čase stráveném s dcerkou běžnými aktivitami, jako jsou procházky s kočárkem, ukládání do postýlky a převlékání, bylo pro pár alespoň o trochu jednodušší ji nechat jít.

Příběh manželů Szakacsových ale skonem dcerky neskončil. Charlotte na sociální síť přidala před pár měsíci radostnou novinu – čeká miminko. Malá Evlyn by tento měsíc oslavila své druhé narozeniny a Charlotte jako poctu její památce sdílela fotografii pořízenou v době, kdy ji čekala. „Chybíš mi princezno, už by ti byly skoro dva roky,“ napsala. Doufejme, že miminko, které Charlotte zanedlouho porodí, alespoň trochu zažene bolest, kterou manželé pocítili, když ztratili Evlyn.

Charlotte se se smrtí své dcerky vyrovnala. Nikdy jí ale nepřestane chybět a vždy bude věřit, že na svou maminku a tatínka dohlíží z nebe, kde si podle ní hraje s ostatními dětmi, které byly pro tento svět příliš křehké.

Mohlo by vás zajímat

Další články