Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Fotky, které rozdělily společnost. Tlustí lidé mají také právo na lásku a sex, tvrdí fotografka

Dobré ráno, miláčku.
+ Dalších 5 fotografií
Jako blesk z čistého nebe se do světa rozletěla série snímků, která byla původně vytvořena jen jako speciální kolekce na svatého Valentýna. Že jde o speciální kolekci, není vůbec pochyb.

Fotografie, které rozdělily společnost, vznikly jak jinak než v USA. Má je na svědomí fotografka Substantia Jones, sídlící v New Yorku. Jedná se o projekt, který má ukázat, že láska překonává všechny meze a rozdíly a že také obézní lidé si zaslouží být milováni.

Páry, které jsou už od pohledu velmi různorodé, zde prezentují svoji lásku a sexualitu zcela nazí na lehce tajemných černobílých fotografiích.

Fotografka celou sérii vypustila do světa na svátek zamilovaných. Ukazuje tím, že lidé různé barvy kůže stejně jako velikosti spolu tráví intimní chvíle tak jako jakýkoli jiný pár. Fotografie také zahrnuje páry z LGBT komunity.

Otázkou zůstává, zda je nutné, aby lidé prezentovali svoji sexualitu takto veřejně. Na druhou stranu někomu může imponovat, že se jednou podívá na jinou sérii intimních snímků než tu, kde pózují v nepřirozených polohách dokonalé páry.

Mohlo by vás zajímat

Další články