Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Fotky, které neměl NIKDO vidět: Dcera Dylana z Beverly Hills zveřejnila snímky z rodinného alba

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
GALERIE
Hvězda Beverly Hills 90210 Luke Perry (†52) zemřel v březnu letošního roku na masivní infarkt. Nejenom pro jeho rodinu a blízké přátele byl hercův odchod pořádný šok. Navíc se v té době rozhodlo, že se bude natáčet další pokračování úspěšného seriálu z 90. let. Toho se už ale bohužel seriálový Dylan nedožil. Dcera herce Sophie Perry nyní po čtvrt roce zveřejnila pár společných fotek z rodinného alba.

Milovaly ho miliony žen po celém světě. V době své největší slávy patřil Luke Perry mezi nejkrásnější herce Hollywoodu a pravidelně se umisťoval na předních příčkách různých žebříčků. Ani po padesátce neztratil svůj pověstný šarm a šmrnc.

Na seriálu Beverly Hills 90210 vyrostlo hned několik generací, a proto se tvůrci filmu spolu s herci domluvili, že natočí pokračování tohoto kultovního seriálu. Všichni původní herci souhlasili a mohlo se začít točit. Bohužel dalšího pokračování se Luke Perry už nedožil.

V březnu letošního roku dostal herec silný infarkt a byl převezen do nemocnice, kde po několika dnech marného boje o život zemřel. Čtvrt roku po jeho smrti se dcera Sophie Perry rozhodla, že na sociálních sítích ukáže pár fotek ze soukromí.

Je na nich se svým otcem a ze snímků jde jasně vidět, že Luke Perry byl báječným tátou. V galerii se můžete na pár z nich podívat.

Související články

Další články