Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

FOTKY HRŮZY: Tohle s vámi udělá, když se PŘIPOUTÁTE! Pás jim zachránil život

FOTKY HRŮZY: Tohle s vámi udělá, když se PŘIPOUTÁTE! Pás jim zachránil život
Zdroj: facebook
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Ne každý si bere bezpečnostní pás, když zasedne za volant do auta. Nová reklamní kampaň dopravní agentury z Nového Zélandu chce lidem naznačit, že brát si pás není pro ostudu, ale pro záchranu života při případné autonehodě.

Spousta řidičů na Novém Zélandu jezdí v autě bez zapnutých bezpečnostních pásů. Valná většina to považuje za zbytečnost a přehnanou opatrnost. To ale není pravda. Takový pás vám může zachránit život.

Na to nyní reaguje dopravní společnost NZ Transport Agency, která díky nové reklamní kampani chce řidičům dokázat, že bezpečnostní pás není zbytečný. Nehoda může a nemusí přijít. Když ovšem k nehodě dojde, bezpečnostní pás hraje vysokou roli. Nová reklamní kampaň NTZA je dost radikální. Ukazuje tváře mladých řidičů, kteří byli obětí autonehod a přežili. A to pouze díky tomu, že měli bezpečnostní pás.

Kdyby nebyli připoutáni, nepřežili by. Jizvy, které mají na těle, jsou v rámci kampaně prezentovány jako odznak statečnosti. Chtějí dát jasně najevo, že pás nosí silní přeživší. Podívejte se na snímky hrdinů.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy