Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Porotce MasterChefa Radek Kašpárek se stal otcem: Po třech dcerách se mu narodil syn

Radek Kašpárek se pochlubil krásnou novinkou.
Zdroj: Se souhlasem R. Kašpárka
+ Další fotografie
je to kluk!

Šéfkuchař a porotce MasterChefa Radek Kašpárek (39) se pochlubil radostnou novinkou. Se svou manželkou Andreou na svět přivítali jejich prvního potomka, a to syna, kterému vybrali krásné jméno. 

Šéfkuchař a porotce MasterChefa Radek Kašpárek se raduje z krásné novinky. Jeho manželka, kterou si vzal v první vlně koronavirové pandemie, porodila rozkošného syna Sebastiana. Informaci uvedli na sociálních sítích. "Děkuji za nádherného syna! Byl to teda fofr, ale naše maminka Andrejka byla skvělá! Miluji Vás!" oznámil na svém Instagramu Radek, jeho půvabná manželka Andrea na svém profilu zase prozradila synovo jméno. "Naše láska Sebíček. Děkuji lásko za podporu! Miluji Vás!" napsala dojemně.

Gratulace

U radostné novinky se vmžiku objevilo spoustu gratulací. "Moc gratuluju oběma. Je nádherný," popřál bývalý soutěžící MasterChefa Pavel Berky. "Ať se ti na tomto světě líbí, Sebastiane! Gratulujeme celá rodina," pogratulovala i čerstvá trojnásobná maminka Ornella Koktová.

V roce 2014 se stal Radek Kašpárek šéfkuchařem a spolumajitelem restaurace Field. Kašpárek působí společně s Přemkem Forejtem a Janem Punčochářem jako porotce kulinářské soutěže MasterChef Česko. V této úloze se poprvé objevil v roce 2019. 


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy