Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Fotkám v bikinách možná odzvonilo! Čeká Veroniku Kopřivovou stěhování do zimy? Jágr prý jedná s kanadským klubem

Přesune se Jarda do Ottawy?
+ Dalších 9 fotografií
Celý hokejový národ netrpělivě čeká, kam budou směřovat příští kroky hokejové legendy Jardy Jágra. A podle všeho to vypadá, že se věci začaly trochu hýbat. Rozbouřila se totiž vlna spekulací ohledně toho, že by se Jágr mohl přesouvat do Kanady, ale nikoliv do Montrealu nebo Calgary, jak by fanoušci tipovali, ale do Ottawy.

Spekulace údajně rozvířil nadšený hokejový fanoušek svým postem na sociálních sítích. „Kamarád se právě na letišti v Ottawě vyfotil s Jaromírem Jágrem,“ sdílel na svém Twitteru. O pár hodin později dodal, že jeho kamarád má od Jágra i podepsanou letenku.

Tím rozvířil divoké spekulace o tom, jestli si Jágr do Ottawy udělal jen nevinný výlet nebo jestli šel obhlédnout nový terén a potkal se s manažerem klubu. Podle informací Blesku jsou ottawští Senators jedním z klubů, který o Jardu projevil zájem.

Šikovný útočník by se Senátorům zajisté hodil, navíc klub disponuje dobrými finančními prostředky a mohl by tak Jágrovi nabídnout zhruba 3 miliony ročně, což by měly zhruba být jeho požadavky. Jágr se navíc v minulosti několikrát nechal slyšet, že vždycky chtěl hrát v Kanadě. Vrtne se hokejová legenda opravdu do kanadské metropole, nebo se jedná jen o drby?

A jak by na takovou změnu reagovala Jardova láska Veronika? Na pláži se fotí velmi ráda a dělá jedině dobře. Jenže při přesunu z prosluněné Floridy by asi bikiny musela vyměnit spíš za kulicha. Místo tropických teplot by ji tam čekaly pořádné mrazy.

Mohlo by vás zajímat

Další články