Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

FOTKA ROKU: Orální královna Gelemová poklekla před svým bohem Felixem! POMOC

Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
Tak tohle bude rozhodně nejdiskutovanější snímek dne... Řeč je o polonahém Felixovi Slováčkovi (75) alias Diovi v ponožkách a jeho partnerce Lucii Gelemové (38), která před svým ochráncem a mužem snů klečí jako Máří Magdalena před Ježíšem. Něco tak bizarního, s čím se tenhle pár pochlubil, tu ještě nebylo...

Myslí to opravdu vážně, nebo jde o to, aby se k nim upřel zrak showbyznysu? Ať je to tak či onak, Zeus v ponožkách teď rozhodně bude bavit internet jako nikdy... Pokud totiž tento snímek zinscenovala Lucie Gelemová, tak rozhodně klobouk dolů.

"Tuto fotografii jsem "organizovala" já a povedla se. Povedl se i Felixův narozeninový koncert, který jsem ovšem ne(spolu)organizovala," napsala k hodně podivnému snímku Gelemová.

Mnozí si jistě představí, když jsou oba v těchto roztomilých pózách, chybí už jen pro celkové dokončení situace málo - třeba to, aby Lucie uchopila Felixovo mocné žezlo. Je jasné, že tohle si oba nechávají zcela do svého soukromí. Každopádně Felix coby Zeus a u něho klečící Lucie coby Máří Magdalena jsou českým bizarem dne. A za to jim patří palec nahoru!

Největší šok asi přijde, až snímek Felixe a jeho milenky spatří královna dětských srdcí Dáda Patrasová Dá se očekávat, že bude právem znechucena...

Související články

Další články