Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fotka po poslední chemoterapii: Teď jdu na operaci, říká statečná Anna Slováčková

Zdroj: archiv Anna Slováčková
+ Dalších 7 fotografií
rakovina
Více než čtyři měsíce svádí Anna Julie Slováčková (24) boj s vážnou nemocí. Nadaná herečka a zpěvačka onemocněla rakovinou prsu, kterou začali lékaři v raném stádiu léčit. A díky včasné diagnóze má mladá herečka hodně vysoké šance na to, aby se uzdravila. Anna se svěřila s tím, že má poslední chemoterapii za sebou a obrovsky se jí ulevilo.

Anička věří, že v jejím boji se zákeřnou rakovinou vše dobře dopadne. A nejen ona, ale i lékaři… Aktuálně má za sebou druhou fázi – dvanáct chemoterapií – po kterých přišla o vlasy. A jak to vypadá, vše v její léčbě je na dobré cestě. Není to ale procházka růžovým sadem. Léčba není vůbec příjemná a Anička se pro eXtra netajila tím, že je vyčerpaná.

„Nechci úplně mluvit o tom, jak mi je. Chemoterapie si logicky vybírají svou daň… Ale mám poslední za sebou a jsem plná pozitivních emocí,“ prozradila eXtra.cz sympatická Anička, kterou teď čeká operace. Po náročné dvoufázové léčbě se totiž nádor v jejím prsu zmenšil a lékaři ho chirurgicky odstraní.

Operace je naplánovaná na duben a všichni mladé herečce a zpěvačce drží palce, aby ve svém boji se zákeřnou rakovinou byla úspěšná.

Související články

Další články