Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Fotka, na kterou všichni čekali: Fotbalista Eriksen poslal vysmátý pozdrav z nemocnice

EURO 2021: Christian Eriksen poslal vysmátý pozdrav z nemocnice
Zdroj: Profimedia/Se svolením Christiana Eriksena
EURO 2021

Fotbalový svět si oddychl, dánskému záložníkovi Christianu Eriksenovi je už zase do smíchu. Poté, co fotbalista zkolaboval na probíhajícím mistrovství Evropy v zápase s Finskem, je mimo ohrožení života. V nemocnici ale nadále zůstává, protože lékaři pátrají po příčině kolapsu. Eriksen tak alespoň pozdravil fanoušky z lůžka. 

EURO 2021 skončilo pro Christiana Eriksena tragicky. Poté, co se mu během zápasu s Finskem zastavilo srdce, ho ihned odvezli záchranáři do nemocnice. Prakticky celý svět tak dychtivě čekal, jak vše dopadne.

Příběh má naštěstí dobrý konec, dánský fotbalista je v rámci možností v pořádku. "Ahoj všichni, mnohokrát vám děkuji za vaše sladké a úžasné pozdravy a zprávy z celého světa. Moc to pro mě a mou rodinu znamená. Jsem v pořádku - v rámci možností," pozdravil Eriksen z nemocnice své fanoušky.

Přestože se necítí špatně, musí v nemocnici ještě nějaký čas zůstat. Lékaři pořád nevědí, co bylo příčinou náhlé zástavy srdce. "Stále musím podstoupit nějaká vyšetření v nemocnici, ale cítím se O.K.," svěřil se Eriksen.

Týmu bude fandit z lůžka

Záložníka mrzí, že nemůže pomoct svému týmu na mistrovství Evropy, zdraví je ale přednější. Svým spoluhráčům tak alespoň bude držet palce. "Nyní budu fandit našim klukům v dalších zápasech," uvedl Eriksen.

Dánský fotbalista se zhroutil ve 43. minutě sobotního duelu s Finskem (0:1). Záchranáři museli devětadvacetiletému záložníkovi Interu přímo na trávníku poskytnout masáž srdce a poté ho transportovali do nemocnice. To už byl dánský fotbalista při vědomí a před znovuzahájením utkání se spojil se spoluhráči. S nimi pak komunikoval i v dalších dnech.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy