Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Fotka, která se stala hitem Instagramu: Tohle že NENÍ malá Selena Gomez?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
podoba
Když se na Instagramu objevila tato fotka, komentáře ihned zahltili fanoušci Seleny Gomez (26). Ti věřili, že je na ní právě ona. Jen jim nedávalo smysl, že snímek zveřejnila modelka Chrissy Teigen (33). Zatímco si někteří mysleli, že Chrissy tímto způsobem Selenu podporuje, ostatním došlo, že je vše úplně jinak a zdání zatraceně klame!

Ačkoliv mladá slečna na fotografii vypadá, jako by Seleně Gomez z oka vypadla, pravda je někde úplně jinde. Na snímku je totiž malá Chrissy Teigen, která svou tehdejší podobou mladé zpěvačce vytřela veřejnosti zrak.

Manželka zpěváka Johna Legenda se pochlubila snímkem ze svého dětství, na kterém má na sobě snad vše, co bylo tenkrát považováno za módní trend. Vysoké ponožky v botaskách, béžovou sukni s kapsami a nesmí chybět ani takzvaný choker, kterému dnes stejně neřekne nikdo jinak než obojek.

Její sledující na Instagramu naprosto zarazilo, jak moc je v obličeji podobná Seleně. Podobný tvar nosu, stejná barva očí a především nádherný široký úsměv, to všechno fanoušky zmátlo a Chrissy by na fotografii rozhodně nepoznali. Až při bližším zkoumání jsou vidět rozdíly, podle kterých lze poznat, že na snímku mladá zpěvačka určitě není.

Mohlo by vás zajímat

Další články