Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

FOTBALOVÝ ZÁKROK STOLETÍ: Podívejte se, co dokázal vychytat tento francouzský kouzelník!

Sice nejspíše nikdy nebude chytat ve věhlasném velkoklubu, ale tímhle si získal srdce snad každého fotbalového fanouška. Brankář Jean-Francois Bedenik se zapsal do povědomí díky neuvěřitelné sérii zákroků, nad kterými každý jen kroutí hlavou!

Pátá francouzská fotbalová liga je pro většinu smrtelníků, ale i fotbalových fanoušků španělskou vesnicí, ovšem i tak se z ní něco do světa dostalo. Postaral se o to brankář týmu Vannes, který všechny nadchl svým uměním.

Jean-Francois Bedenik předvedl jeden z nejlepších zákroků ve fotbalové historii. Navíc nebyl jeden, ale hned tři. Jasně, měl i spoustu štěstí, ale na to se nikdo ptát nebude.

Nejprve chytil střelu hostující hráč zadní částí svého tělo a následně další dvě dorážky. A to celé jakoby se vlastně nic nestalo. Video se hned stalo hitem internetu a podivují se nad ním naprosto všichni, a to i ti, kteří fotbal nesledují…

Mohlo by vás zajímat

Další články