Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Fotbalový reprezentant Skalák se pochlubil novým úlovkem: Prsatou Šárku vyměnil za svůdnici Sáru!

Dobrá změna.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Asi potřeboval změnu, tak ji udělal. Vyměnil obdařenou Šárku za Sáru, která má na hrudníku skromnější vybavení, ovšem zato je už od pohledu větší svůdnicí. Skalák je v tom evidentně až po uši, což jasně dokazují snímky na Instagramu!

Jiří Skalák (24) nezůstal dlouho bez přítelkyně. Poté, co se rozešel s fitness instruktorkou Šárkou Slachovou, už je totiž opět zamilovaný. Uhranula ho krásná Sára, která s ním strávila i letošního Silvestra.

„Šťastný nový rok s mojí láskou,“ popsal Skalák společný snímek na sociálních sítích a je evidentní, že je do ní blázen. Sára je svůdnou tmavovláskou, která má krásnou tvářičku a postavu. Soudě podle snímku na sociálních sítích se věnuje modelingu!

Skalák momentálně kope za anglický Brighton, který se letos pokouší o to, aby v následující sezoně hrál Premier League. Zatím se mu to daří, jelikož vede celou Championship…

Související články

Další články