Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Fotbalový reprezentant čeká miminko: Pešek to se svou krásnou partnerkou oslavili na romantické pláži

Jakub Pešek: Manželka Aneta je těhotná
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
radost

Český fotbalový reprezentant Jakub Pešek zažívá šťastné období. Nejenže s pražskou Spartou získal titul v nejvyšší soutěži, ale teď se podělil o ještě cennější novinu. Spolu s manželkou Anetou totiž čekají miminko. Na Instagramu, kde radostnou zprávu sdíleli, okamžitě následovala řada hvězdných gratulací. 

Jakub Pešek má za sebou hořkosladkou sezónu. Takřka hned na jejím startu si vážně poranil koleno a vyslechl si krutou zprávu: minimálně půl roku si za Spartu nezahraje. Jarní skvělé tažení svých spoluhráčů za vysněným titulem tak sledoval jen z tribuny. Chmury spojené se zdravím ale nyní hází za hlavu.

Titul se mu počítá, vyhlíží návrat na trávníky, a především se nyní podělil o radostnou novinu. Spolu s manželkou Anetou totiž čekají miminko. Že je jeho velká láska v očekávání, sdílel reprezentant na svém Instagramu. Na fotkách, které pořídili na dovolené, líbá na pláži Anetě bříško, na kterém už je patrné, že nejde o čerstvé překvapení.

"Čekáme na tebe," připsal Pešek ke společným fotkám, pořízeným na Mallorce. Šťastný pár navíc ukázal snímek z ultrazvuku.

Gratulace od spoluhráčů i celebrit

Pod příspěvkem se okamžitě strhla vlna gratulací, zejména od spoluhráčů. Ať už bývalých, současných či reprezentačních. Radost neskrýval talent Adam Hložek, stejně tak i Martin Vitík. "Paráda, borec," radoval se za parťáka. Vzkaz přidal i Lukáš Sadílek. "Z dědka bude táta, gratuluju," napsal Peškovi, který má v kabině přezdívku Dědek.

Kromě fotbalistů ale nechyběly ani gratulace od celebrit. Například zpěvačka Tereza Kerndlová neskrývala radost a poslala Peškovi srdíčko. "Gratulujeme," připsala.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy