Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Fotbalový rebel Martin Fenin čeká s přítelkyní miminko: Otevřeně o penězích a majetku

Martin Fenin s přítelkyní.
Zdroj: pro eXtra.cz M. Fenin
+ Další 2 fotografie
PENÍZE
Ještě nedávno si Martin Fenin (33) tykal s démonem alkoholu a musel hasit jeden požár za druhým, mnoha lidmi odepisovaná bývalá velká fotbalová naděje se brzy ale dočká svého prvního potomka. Proto se snaží být zodpovědná. Nebude rodina, kterou s partnerkou zakládají, finančně na suchu?

Martin Fenin peníze nerozházel

Martin Fenin udělal snad všechny průšvihy, které nadějný sportovec udělat může, spíš než fotbalovým umem se proslavil skandály s pitím. Jenže taková „výpitka“, aby se z něj stal téměř bezdomovec, zjevně nikdy nebyl.

„Když jsem hrál fotbal, nebyl jsem úplně debilní. Investoval jsem, mám dva byty, které pronajímám. Aspoň v tomhle mi mozek fungoval. Nemusím jít na pracák. Ale teď bude dítě, tak se budu muset víc otáčet,“ řekl eXtra.cz sympaťák Martin.

Kšefty s Ujfalušim

A to není rozhodně všechno.

„Když jsme byli s Tomášem Ujfalušim v Německu, udělali jsme jednu investici. S tou to vypadá dobře, ale člověk nikdy neví,“ prozradil s tím, že podrobnosti by si rád nechal pro sebe.

Fenin nedávno začal hrát za pražské Řeporyje, tam al nejspíš žádné převratné částky nevydělá. I tak se zdá, že se o svou budoucnost obávat nemusí. Ledaže že by se vrátil do starých kolejí a všechno musel prodat, což je varianta, kterou vylučuje.

Vždycky jsem byl zodpovědný, hájí se

„Nějaké průšvihy se stát ještě můžou, podle Jakuba Koháka by se hodily do knížky, kterou spolu píšeme. Mám teď před sebou ale obrovskou zodpovědnost. Ať si o mně každý myslí, co chce, ale já jsem byl zodpovědný člověk. A teď už to sranda není, čekám dítě,“ dodal fotbalista.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy