Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fotbalový mistr světa Sergio Ramos se dme pýchou: Manželka Pilar (42) je po třech dětech jako proutek

Fotbalový mistr světa Sergio Ramos se dme pýchou: Manželka Pilar (42) je po třech dětech jako proutek
Zdroj: Pilar Rubio archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Kapitán španělské reprezentace, mistr světa 2010 Sergio Ramos (34) si doma hýčká nádhernou partnerku. Pilar Rubio je sice 42 let a je o osm let starší než její partner, ale na jejím vzhledu se věk nijak nepodepisuje. Právě naopak. Pilar vypadá naprosto skvostně a rozhodně nemusí mít deprese z toho, že by si její partner našel mladší, protože její postavu by jí mohly závidět i o dvě dekády mladší kolegyně modelky.

Jeden z nejlepších fotbalistů světa Sergio Ramos si uměl vybrat. Jeho manželka Pilar Rubio je nejenom krásná, ale také úspěšná. V současné době se Pilar připravuje na porod. Zanedlouho totiž do jejich velké rodiny přibude již čtvrtý potomek.

I přesto, že modelka je po třech porodech, tak její postava je naprosto dokonalá. Pilar je o osm let starší než její partner, ale obávat se nemusí. Sergio je hrdým otcem tří dětí a svoji ženu si hýčká. Pilar je moderátorka, která trochu fušuje modelkám do řemesla, ale nyní se plně věnuje rodině.

Půvabná Pilar se před těhotenstvím stala tváří kampaně plavek, kde jí to neskutečně sekne. V galerii se můžete podívat na snímky téhle divoké krásky.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy