Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotbalový expert Karoch by místo ofsajdu měl začít hlídat sexy dceru!

Pavel Karoch a jeho dcera Sofie.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Fotbalový expert Pavel Karoch (52) by se měl začít více starat o svou dceru Sofii (18), která bere sociální sítě útokem a denně zveřejňuje fotografie svého krásného sexy tělíčka.

Fotbalový expert Pavel Karoch by se měl mít na pozoru a místo posuzování ofsajdů a komentování fotbalových utkání by radši měl víc hlídat svou dospívající dceru Sofii.

Sofie Karochová Filippi, kterou diváci znají jako rozmazlenou vnučku Kláru Jana Kanyzy (68) alias Viktora Hofmana z Ordinace v růžové zahradě, roste do krásy.

Mladá kráska si je toho dobře vědoma a ráda se tak chlubí na sociálních sítích svým mladým a krásným tělíčkem.

Poslední dobou se Sofie zhlédla v takzvaných selfíčkách, kterými každý den zásobuje svůj Instagram. Nutno však podotknout, že mladá herečka zveřejňuje fotografie s lehce erotickým podtextem a objevuje se na nich jen velmi spoře oděna, a to je na tak mladou dívku opravdu silná káva.

Otec Sofie Pavel Karoch je bývalý československý fotbalista, který v současné době působí jako podnikatel a fotbalový expert České televize. Karoch by měl začít svou dceru více kontrolovat, neboť je zřejmé, že mladá Sofie si nedělá s ničím starosti.

Související články

Další články