Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Fotbalový brankář Gigi Buffon promluvil o manželství se Šeredovou: Bylo to utrpení, tvrdí

Oba jsou už šťastní v náručí někoho jiného.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 30 fotografií
Byla to velká láska, která trvala 9 let a vzešli z ní dva synové Luise Thomas (9) a David Lee (7). Vztah fotbalového brankáře Gianluigiho Buffona (39) a modelky Aleny Šeredové (39) už je ale dávno minulostí. Nyní se rozvyprávěl, jak musel vztah se Šeredovou okamžitě ukončit, protože se zamiloval do krásné moderátorky Ilarie.

Manželství Gigiho Buffona a modelky Aleny Šeredové už je dávno v troskách. Gigi potkal krásnou reportérku Ilarii D’Amico a okamžitě se zamiloval. Hned prý věděl, že to musí s Alenou Šeredovou a matkou svých dvou dětí Luise Thomase (9) a Davida Leeho (7) ukončit. A nebylo to vůbec jednoduché! Rozvyprávěl se pro magazín Corriere Della Sera.

„Ilaria je člověk, kterého jsem celý život hledal a chtěl,“ řekl fotbalový brankář Juventusu Turín. Jenže musel ukončit vztah s Alenou Šeredovou a nebylo to vůbec jednoduché. Prý to bylo doslova peklo! „Prošel jsem si nepředstavitelným utrpením. Teď vím, že to, co se stalo, za to stálo. V podobě Ilarie mě potkalo největší štěstí,“ je spokojený Gigi, který má se svojí láskou ročního syna Leopolda Mattiu. A pořád jsou zamilovaní jako dvě hrdličky.

Na konec manželství nerada vzpomíná i modelka Alena Šeredová. "Po stresovém období s manželem, kdy jsem zhubla nejvíc ve svém životě, přišlo období hojnosti. Jím vše a piv si dám, kolik chci. Takže jsem nějaké kilo přibrala a hned se začalo psát, že jsem těhotná,“ řekla pro Blesk.cz Šeredová, která září po boku automobilového magnáta Alessandra Nassiho.

Související články

Další články