Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Fotbaloví reprezentanti vyměnili dres za oblek: Do Varů dorazily hvězdy West Hamu po boku krásných žen

Festival Karlovy Vary 2022: Dorazil Tomáš Souček i Vladimír Coufal
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 23 fotografií
Reprezentanti ve Varech

Na zahájení festivalu v Karlových Varech tradičně dorazily nejen filmové hvězdy, ale také řada celebrit, včetně sportovců. Na červeném koberci se tak nakonec ukázali fotbaloví reprezentanti Tomáš Souček a Vladimír Coufal. Spoluhráči z West Hamu s sebou vzali i partnerky, přičemž žena prvně jmenovaného ukázala těhotenské bříško. Pro Součka pak šlo o velkou premiéru. "Je to úplně nový zážitek," svěřil se pro eXtra.cz a přiznal, že párty se nebrání.

Tomáše Součka a Vladimíra Coufala znají čeští fanoušci zejména ve fotbalovém dresu. Ať už v tom od národního týmu, nebo West Hamu, za který oba borci válí v Premier League. Čas od času ale i oni nahodí oblek a vydají se na společenskou událost. Jako třeba právě nyní, kdy navštívili zahájení karlovarského filmového festivalu.

Pro oba jde o jednu z posledních šancí na to, aby si naplno užili volného času, jelikož za pár dní naskočí do tvrdé přípravy na novou sezónu. O to víc si společenské události v podobě festivalu užívají. Zejména když jde o jejich premiéru na karlovarském červeném koberci.

"Těšil jsem se, je to pro mne něco jiného, protože celou sezónu trávím čas s fotbalisty, trenéry a celkově v tomto odvětví. Tohle je pro mne něco nového, chci si to užít!" svěřil se Souček pro eXtra.cz, který dorazil s manželkou Natálií. Ta zrovna čeká miminko, a tak v šatech ukázala rostoucí bříško.

Párty může být!

Jak reportérům sdělil kapitán českého nároďáku, byl z červeného koberce trochu nervózní, ale se ženou ho zvládl na jedničku. "Teď potkat pár známých osobností, užít si, jak to tady funguje, potkat nějaké celebrity," těší se Souček a po premiéře filmu Superhrdinové, kterého se s partnerkou zúčatní, plánuje prozkoumat i krásy Karlových Varů.

Přesto že jako vrcholový sportovec musí dodržovat striktní životosprávu, párty se nebrání. “Teď mám volno, takže nějaká party může být, ale teď tu chci být hlavně s lidmi, co mám okolo nebo poznat nějaký nový, to by bylo fajn," přeje si záložník. Na otázku, zda se zúčastní párty, odpovídal přeci jen o něco opatrněji Součkův spoluhráč Coufal. "Uvidíme, ale možná něco stihneme," naznačil obránce.

Coufal nechal děti u prarodičů

Ten si především užívá toho, že po delší době vyrazil na akci s manželkou Hankou. "Těšil jsem se, že manželku konečně vyvedu na nějakou velkou akci a zatím si to užíváme, to je důležitý," pochvaloval si Coufal, který nechal obě děti doma. "Hlídají je rodiče v Ostravě, takže po dlouhý době máme s manželkou večer pro sebe, za což jsme rádi," přiznával šestadvacetinásobný reprezentant.

Jediné, co Coufala mrzí, je, že nemůže ve Varech zůstat po celou dobu festivalu. “Týden nevydržíme, protože 7. července začínáme s West Hamem přípravu v Londýně, 6. letíme, takže celý festival nestihneme," říkal zklamaně. I proto se budou se Součkem snažit užít posledních dní volna jak jen to jde. Před sebou totiž mají další náročnou sezónu v Premier League.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy