Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fotbalové kočky: Slávie se s Leicestrem utká nejen na hřišti, který tým má hezčí holky

Zdroj: Archiv Lukáše Provoda/ Archiv Jamieho Vardyho/ Archiv Naomi Dann
+ Dalších 8 fotografií
Fotbal
Veleočekávaný duel Evropské ligy je na spadnutí. Anglický Leicester nakonec dostal výjimku od ministerstva zdravotnictví, a tak dorazil do Prahy, aby si to rozdal na zeleném pažitu s pražskou Slavií. Prakticky všichni fotbaloví fanoušci jsou tak ve velkém očekávání, jak velký fotbalový svátek dopadne. Leicester si totiž do Prahy přivezl jednu z největších hvězd Premier League Jamieho Vardyho. Jeden souboj už ale oba týmy svedou ještě před zápasem. Rozhodněte, který tým má hezčí přítelkyně!

Lukáš Provod a Petra Šafránková

Plzeňský odchovanec Lukáš Provod (24) má nejen čuch na asistence, ale také na krásnou partnerku. Po fotbalistově boku tak už nějakou dobu stojí neodolatelná Petra Šafránková. Toho, že s ní Provod zabodoval, si je samozřejmě dobře vědom. „Úspěch je skvělý až tehdy, když ho máte s kým sdílet,“ napsal před časem ke společné fotce po zisku mistrovského titulu.

Ondřej Lingr a Lucie Hrabcová

Šikovný záložník s pořádně jedovatou střelou Ondřej Lingr (22) se také vytáhl. Už roky totiž chodí s krásnou Lucií Hrabcovou, která ho podporuje už od angažmá v Karviné, odkud fotbalista přišel do Slavie. Pohledná přítelkyně je Lingrovi oporou prakticky na každém zápase.

Ondřej Kolář a Jana Tvrdíková

Pořádně zajímavý románek ve Slavii rozjel brankář Ondřej Kolář (26), který uhnal dceru svého šéfa Janu Tvrdíkovou. I proto byl pár lehce nervózní, když šel s pravdou ven. „Šla jsem se přiznat. Je fakt, že jsem z taťkovy reakce měla trochu obavy. Nejdřív tomu nechtěl věřit, pak se smál. S chutí mi připomněl můj starší rozhovor, v němž jsem řekla, že nebudu randit s fotbalisty…,“ řekla dcera klubového bosse Jaroslava Tvrdíka. Nakonec ale oba požehnání dostali.

Jamie Vardy a Rebekah Vardy

Větší hvězdu v anglickém klubu nenajdete. Útočníka Leicestru Jamieho Vardyho (34) zná prakticky celý svět pro jeho neuvěřitelný příběh. Nikdo nikdy nevěřil, že by Vardy mohl hrát něco lepšího, než anglickou pralesní ligu. I proto měl současný anglický reprezentant zaměstnání, při kterém zvládl trénovat pouze dvakrát týdně, a to po večerech. Nakonec se ale ukázal jeho neskutečný čuch na branky a Vardy se vypracoval v nejlepšího střelce anglické Premier League. Na svém velkém vzestupu pak v roce 2014 poznal svou současnou ženu. Tu poprvé potkal na své oslavě narozenin, jelikož Rebekah (38) byla najatá, aby ji zorganizovala.

Kasper Schmeichel a Stine Schmeichel

Dánský brankář taky nikdy zrovna nezářil, přestože si ho jako mladíka všiml slavný Manchester United. Nakonec ale Kasper Schmeichel (34) ukázal své skutečné kvality v Leicestru, se kterým vyhrál v roce 2016 anglickou ligu. Už jako 17letý potkal svou současnou ženu Stine, která s ním prošla všechna jeho angažmá a podporuje ho na každém kroku. Spolu mají dvě děti, Maxe a Isabellu.

Harvey Barnes a Naomi Dann

Velkým příslibem pro anglický fotbal je křídelník Harvey Barnes (23). Ten prošel prakticky všemi reprezentačními výběry, první start si připsal i za seniorský národní tým. Stejně jako ve fotbale se Barnesovi daří i v lásce. Ulovil totiž krásnou influencerku Naomi Dann. Spolu se znají už dlouhých deset let, potkali se totiž poprvé na střední škole. Od té doby jsou nerozlučným párem.

Související články

Další články