Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Fotbalová svatba na zámku: Patrik Schick dal Haničce romantický slib plný něhy

Fotbalová svatba na zámku: Patrik Schick dal Haničce romantický slib plný něhy
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
svatba
Fotbalista Patrik Schick (24) si v sobotu vzal svou milovanou přítelkyni Hanku. Nádherná svatba nenechala nikoho chladným a všichni se tak rozplývali zejména nad okamžiky, kdy si zamilovaný pár přečetl své sliby. Tyto dojemné vzkazy si budou pamatovat do konce svých životů.

Kromě dokonalého svatebního dne si fotbalový reprezentant Patrik Schick a jeho žena Hanka Běhounková připravili také láskyplné sliby. Ty si před zraky své rodiny přečetli na pohádkovém zámku Bon Repos a konečně si tak společně řekli "ano".

„Já, Patrik, si Tě beru, moje lásko, za ženu. Buď mi manželkou na celý život. Buď mi tou nejlepší kamarádkou. Buď maminkou našich dětí. Spolu poneseme vše nelehké, co nám život nachystá, a nikdy Tě v tom nenechám samotnou. Podělíme se o vše dobré a radostné, co nám život přinese. Těmito slovy a slovy svého srdce si Tě, moje milá, beru za ženu a svůj život spojuji s Tvým,“ napsal Patrik Schick do svého slibu.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Dojemným dopisem se ale blýskla i jeho čerstvá manželka Hanka. „Můj drahý miláčku, rozhodla jsem se dát Ti jen to nejlepší. Nikdy nebudu požadovat víc, než jsi sám schopný dát. Rozhodla jsem se s Tebou dělit o svůj čas. Do našeho vztahu budu přinášet rozvoj, lásku a představivost. Rozhodla jsem se Tě milovat v časech dobrých a zlých. Se vším, co Ti mohu dát a pociťuji uvnitř, tak, jak jsem jen schopná, úplně a navždy. Amen,“ svěřila se ve slibu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy