Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Fotbalová Sparta táhne na Vídeň: Tyhle krásky budou fandit svým partnerům

Fotbalová Sparta táhne na Vídeň: Tyhle krásky budou fandit svým partnerům
Zdroj: Se svolením Veroniky Štůskové, Sabiny šugárové a Kristýny Plíškové
+ Dalších 6 fotografií
Fotbal

Fotbalová Sparta má před sebou náročnou bitvu. V úterý ve 20:30 se totiž utká v prvním zápase 2. předkola Ligy mistrů s vídeňským Rapidem na jeho domácí půdě. Redakce eXtra.cz k této příležitosti vybrala tři půvabné přítelkyně pražských fotbalistů, které svým láskám jistě budou držet palce. Diváci mohou zápas sledovat na stanici Sport 1.Adam Hložek a Veronika Štůsková

V současnosti pravděpodobně největší talent českého fotbalu Adam Hložek nejspíš nebude chybět v základní sestavě. Osmnáctiletý útočník byl v minulé sezoně nejlepším střelcem Sparty, která se na svůj klenot hodlá spolehnout i letos. Pokud Hložek předvede to, co v uplynulých letech, a ještě přidá něco navrch, je pravděpodobné, že brzy odejde do zahraničí. Tam ho nejspíš bude následovat i jeho velká láska Veronika Štůsková (20). Půvabná brunetka randí s Hložanem už od střední a je samozřejmě jeho největší fanynkou.

Adam Karabec a Sabina Šugárová

Dalším ze sparťanských klenotů je Adam Karabec. Šikovný záložník je velkým příslibem pro český fotbal, ale potřebuje stabilně hrát. Na svém postu má ale řadu silných konkurentů, především sparťanských mazáků. Podaří se mu letos prorazit do základní sestavy? To si jistě bude přát i Karabcova partnerka Sabina Šugárová. Překrásná blondýnka je s fotbalistou prakticky každou možnou chvilku, ostatně to dokládají mraky společných fotek na Instagramu.

Dávid Hancko a Kristýna Plíšková

Slovenský legionář Dávid Hancko je jednou z největších hvězd Sparty. Stabilními výkony a občas i gólovými choutkami je nepostradatelným pilířem rudé obrany. Ostatně také proto bylo pro Pražany povinností ho vykoupit z italské Fiorentiny. Není přitom tajemstvím, že Hancka v Praze udržela i jeho partnerka, tenistka Kristýna Plíšková. Ta se nakonec mohla radovat, že bude mít svou lásku neustále poblíž. Před dvěma týdny se hvězdný sportovní pár zasnoubil.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy