Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fotbalová hvězda Jan Koller je už svobodný: Kdo se bude starat o děti?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Rozvod
Fotbalová hvězda Jan Koller (46) je konečně svobodný. Rozvodové řízení je u konce a na oslavu toho vzal Koller svůj nový objev Zuzanu do Londýna. Může se také radovat, protože děti získal do střídavé péče. Vyšel z toho, jak nejlíp mohl. Co ale s majetkem?

Není to tak dlouho, co se v květnu veřejnost dozvěděla o rozpadu manželství Kollerových. Bývalou hvězdu české reprezentace Jana Kollera načapali s novou krasotinkou, když jel podpořit hokejový nároďák na šampionát na Slovensko. Po jeho boku ale neseděla manželka Hedvika. Její místo zaujala brunetka Zuzana, která je novou přítelkyní Honzy.

Jan s Hedvikou spolu byli 15 let a mezitím se jim narodily dvě dcery Hedvika (16) a Kateřina (11). Jenže nic netrvá věčně, stejně tak ani jejich manželství, které je podle nejnovějších informací Blesku na úplném konci. Koller je už svobodný, a tak vyvezl svoji novou přítelkyni na výlet do Londýna. Letěl tam k charitativnímu hokejovému utkání spojenému s oslavou 30. výročí sametové revoluce.

Koller se nechal slyšet, že se s exmanželkou Hedvikou dopředu dohodli na rozdělení majetku i na péči o dcery. Děti budou ve střídavé péči, týden stráví v Monaku a dva týdny zase v Česku. Jan také přiznal, že se s Hedvikou snaží vycházet co nejlépe kvůli dětem.

Související články

Další články