Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Fotbalistovi Čontofalskému se utopil syn (†3): První úsměv po tragédii patřil téhle krásce

Kamil Čontofalský v rozhovoru s neznámou kráskou.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Už se zase směje! Bývalý fotbalový brankář pražské Slavie Kamil Čontofalský (40) se poprvé od května, kdy se mu před vlastníma očima utopil jeho syn Kamil (†3), objevil na veřejnosti. Tou, kdo ho do společnosti přivedl, byla herečka Yvetta Blanarovičová (55).

Bývalý slovenský fotbalový reprezentant Kamil Čontofalský se zúčastnil charitativního večírku v hotelu Ambassador. Akci pořádala nadace, kterou právě Blanarovičová vede. Kromě něj se na akci ukázal i další bývalý fotbalista - exsparťanský útočník Horst Siegl

Čontofalský se večírku zúčastnil z toho důvodu, že je ambasadorem sportovní sekce spolku, který pomáhá dětem ze znevýhodněných rodin. Na akci bývalý gólman, který si zachytal i za ruský Zenit Petrohrad, nešetřil úsměvy. Jeden ze spokojených pohledů věnoval i neznámé krásce v bílých šatech.

Sportovec, který v české nejvyšší soutěži hájil branky Slavie i Bohemky, tak ukázal, jak statečně se postavil rodinné tragédii, která ho v květnu postihla. Před čtyřmi měsíci se mu totiž utopil tříletý syn Kamil. Bývalý ligový brankář navíc utonutí svého dítěte viděl na vlastní oči.

"Momentálně se cítím strašně. Není mi vůbec dobře. Nezlobte se, prosím, ale nebudu se k tomu momentálně vůbec vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ řekl krátce po hrůzné události Čontofalský pro slovenský server Šport24.sk.

"Kamil byl v ten den se svými dcerami, kterým se také věnoval. V té chvíli jedl salát a nějakým nedopatřením se to bohužel stalo. Je to obrovské neštěstí,“ popsal pro deník Blesk Radek, kamarád bývalého fotbalisty.

Říká se, že čas zahojí vše. Zapomenout však úplně na květnovou tragédii, to nejspíše nelze. Ale vypadá to, že Čontofalský znovu zkouší žít...

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy