Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Fotbalistka Voňková má důvod k radosti: Partnerka jí porodila vytouženého syna!

Zdroj: Profimedia
Novorozenec

Bývalá česká fotbalová útočnice Lucie Voňková (29) zažívá velmi radostné období. Její partnerka Claudia v úterý 10. srpna porodila prvního potomka, syna Matea. Fotbalistka šťastnou novinku oznámila na svém Instagramu.

Je to velmi radostné období. Fotbalistka Lucie Voňková a její partnerka, také bývalá fotbalistka, Claudia van den Heiligenberg, se staly vytouženými matkami. Claudia v úterý 10. srpna porodila chlapečka, který dostal jméno Mateo, a s radostnou novinkou se Lucie ihned pochlubila na Instagramu.

V Česku vzbudily poprask

S Claudií se Lucie seznámila v roce 2015 na jedné party. „Tehdy jsem hrála v Duisburgu, Claudia v Ajaxu. Řekla jsem si: Jee, to je hezká holka! Začaly jsme si psát a už to bylo,” prozradila před časem pro web iDNES.

Svatbu měl pár o tři roky později. Nizozemka Claudia si ke svému příjmení přidala také Voňková. V Nizozemsku to nikdo neřeší, tam jsme byly snad ve dvou novinách, ale nic víc. To v Česku jsme vzbudily větší rozruch. Dvě ženy budou vychovávat dítě! Ale negativních reakcí jsme dostaly jen pár,“ uvedla Lucie Voňková.

Bohatá fotbalová historie

Lucie Voňková začínala v klubu FK Teplice a postupně se vypracovala až do klubů AC Sparta Praha a SK Slavia Praha. V roce 2013 se přesunula do Německa a v létě 2019 zamířila do nizozemského klubu AFX Ajax. V minulosti byla dvakrát jmenovaná Fotbalistkou roku. Její partnerka Claudia hrála dlouhá léta za Bayern Mnichov.

Související články

Další články