Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fotbalista zavraždil syna (†5): Chlubil se čerstvým hrobem a přidal děsivý vzkaz

Fotbalista zavraždil syna (†5): Chlubil se čerstvým hrobem a přidal děsivý vzkaz
Zdroj: Twitter, Cevher Toktas
+ Další 2 fotografie
odporné
Nejenom světem sportu otřáslo doznání tureckého fotbalisty Cevhera Toktase (32) k chladnokrenvé vraždě vlastního syna (†5). Všichni si mysleli, že zemřel na koronavirus, ve skutečnosti ho ale otec udusil v nemocnici polštářem. Ještě předtím, než se sám udal na policejní stanici, zveřejnil na Twitteru fotku chlapcova hrobu s mrazivými slovy.

Stěží pochopitelného činu se dopustil turecký fotbalista Cevher Toktas Vlastního syna Kasima, jenž měl celý život před sebou, udusil v nemocnici polštářem!

Chlapce zavraždil pouhé dvě hodiny po hospitalizaci. Na lůžku skončil kvůli podezření na covid-19. Lékaři byli přesvědčeni, že právě koronavirus byl příčinou jeho smrti. A nejspíš by u toho i zůstali, kdyby se Toktas nepřiznal policistům.

„Trvalo to přibližně patnáct minut, chvíli bojoval, ale potom se přestal hýbat. Zavolal jsem lékaře, které vůbec nenapadlo mě podezřívat,“ citují chladnokrevného vraha turecká média.

Ještě před doznáním proběhl Kasimův pohřeb. Zrůdný otec si pak fotil jeho hrob, snímek zveřejnil na Twitteru s ohavným poselstvím. „Nespoléhej na svět,“ napsal.

Motiv k vraždě? Fotbalista syna nikdy nemiloval, a tak ho udusil. Spravedlivý trest ho snad nemine. Podle tureckých zákonů mu hrozí doživotí za mřížemi.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy