Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Fotbalista Tomáš Řepka (45) dostal 6 měsíců. A pak ještě 3 měsíce navrch

Zdroj: profimedia.cz
Soud
Fotbalista Tomáš Řepka (45) zažil černý den. U soudu mu byly zpřísněny dva dřívější podmíněné tresty. Jeden trest byl zpřísněn na 6 měsíců a druhý na 3 měsíce. To je dohromady trest na 9 měsíců. Verdikt není pravomocný. Řepka proti rozhodnutí soudu podal ihned stížnost. Odvolal se i žalobce, ten pro Řepku požaduje 24 měsíců.

O rozsudku nad Tomášem Řepkou (45) informuje mimo jiné web idnes.cz. Za řízení auta dostal známý fotbalista původně podmínku. Ve zkušební době se však neosvědčil. Pražský soud mu trest zpřísnil na 6 měsíců. Řepka proti rozhodnutí soudu podal ihned stížnost prostřednictvím svého právního zástupce.

Řepkovi před soudem přitížily erotické inzeráty, které byly namířené proti Vlaďce Erbové (37). U soudu se probíralo také výživné na Řepkova syna. Fotbalista uvedl, že v rámci možností se na syna snaží platit. Řepkův advokát Jaroslav Jankrle u soudu uvedl, že Řepka plní obecně prospěšné práce. K 19. únoru Řepka stihl odpracovat třetinu uložené práce, stojí na webu idnes.cz.

Soud dnes sečetl vícero Řepkových provinění. Výsledkem je 9 měsíců ve věznici s ostrahou. Verdikt zatím není pravomocný. Řepka proti rozhodnutí soudu podal ihned stížnost. Odvolal se i žalobce, ten pro Řepku požaduje 24 měsíců.

Soudní tahanice ale dneškem nekončí. Otázkou je, co bude dál. Obvodní soud pro Prahu 6 totiž Řepkovi ještě uložil nepravomocný trest 15 měsíců vězení za zpronevěru – Řepka prodával vozidlo, které mu nepatřilo. V tomto případu se Řepka odvolal. Další spor bude Řepku čekat kvůli synovi a neplacení alimentů. Řepka dluží částku 175 tisíc korun. V tomto sporu mu hrozí rok vězení.

Související články

Další články