Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Fotbalista Patrik Schick se stal tátou! S manželkou Hankou vybrali dceři krásné jméno

Zdroj: Archiv Patrika Schicka
+ Další 4 fotografie
porod
Fotbalista Patrik Schick (24) se stal tatínkem! Jeho krásná manželka Hanka mu porodila holčičku před pár dny a spolu dcerce vybrali krásné jméno. Schick se radostnou novinkou pochlubil na sociálních sítích a přidal i kouzelnou fotku, kde drží malou v náruči.

„Čáu, jmenuji se Victoria, narodila jsem se před pár dny a s maminkou jsme v pořádku,“ napsal k fotce mladý fotbalista. Patrik Schick se i se svou manželkou Hankou těší z maličké Victorky. Během čtvrt roku jsou to tak v jejich životě dvě krásné události za sebou.

Ke gratulantům se připojily i slavné osobnosti, nejen tuzemské. Kromě Evy Decastelo a Renaty Langmannové pogratuloval i známý bosenský fotbalista Edin Džeko, kterému se v září také narodila dcera, Dalia.

Těhotenství prozradili měsíc před porodem

V červenci si totiž řekli své ‚ano‘ na pohádkovém zámku, který si můžete pamatovat z pořadu Peče celá země. Po krásných šesti letech vztahu se během krátké doby dočkala Hanka nejen kouzelného svatebního dne, ale také nového přírůstku do rodiny.

Manželé však těhotenství dlouho tajili. O tom, že byla Hanka v jiném stavu, se ani ona a ani Patrik nezmínili až do jejich svatby. Šaty nevěsty však odhalily kulaté těhotenské bříško a měsíc po veselce se Hanka pochlubila, že je v osmém měsíci těhotenství. Pohlaví ani jméno prozradit nechtěli.

Související články

Další články