Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Fotbalista Ondrášek skončil v Bukurešti a vzal si tuhle krásnou Polku

Zdeněk Ondrášek s Dariou.
Zdroj: Se souhlasem Zdeňka Ondráška
+ Další fotografie
svatba

Českému fotbalistovi Zdeňku Ondráškovi (32) nedávno skončila smlouva v Rumunsku. Útočník však nesmutnil a naopak využil získaného volna ke svatebnímu veselí. Svoji přítelkyni Dariu si vzal v malém městě nedaleko Krakova.

Fotbalista Zdeněk Ondrášek prožívá období plné změn. Na začátku srpna skončil v rumunském klubu z Bukurešti FSCB. Předčasný konec však Ondráškovi hlavu nezamotal, naopak nově nabytého volna hned využil k uskutečnění svatby s jeho polskou partnerkou Dariou.

Propadal hazardu a jeho kariéra visela na vlásku

Muž s výrazným tetováním a ostrým pohledem má za sebou divokou minulost. Kdyby si nedal fotbalovou zastávku v Norsku, asi by to s ním v Česku nedopadlo dobře. Neměl dobrou životosprávu a navíc propadl hazardu. "Kdybych zůstal v Čechách, jako fotbalista bych asi už moc dlouho nevydržel. Doma jsem nebral velké peníze a těžko se z toho dalo dostat. Vedení Dynama se mi snažilo pomoci, jenže já je bohužel někdy zklamal. Nebyl jsem alkoholik, ale kouřil jsem a k tomu občas hraní. Zabíjelo mě to. Nemůžete hrát fotbal, když jdete na hřiště a přemýšlíte, komu co vrátit a komu nevrátit. Kdyby to takhle dál pokračovalo, dal bych svojí kariéře půl roku," svěřil se útočník kdysi pro web Sport.cz.

Nyní je však všechno jinak. Fotbalista se uchytil v zahraničí a navíc se před dvěma lety proslavil u českého publika, když za národní tým gólem na 2:1 sestřelil favorizovaný tým Anglie.

Svatba se měla podle deníku Blesk uskutečnit již 2. ledna tohoto roku, ale kvůli pandemii z toho nakonec sešlo. Druhý termín již vyšel, a tak se v hotelu Vinnica v polském městečku Sygneczów nedaleko Krakova prohýbaly stoly a veselilo se.

Nevěsta měla sněhobílé šaty s dlouhým dekoltem a ženich na ní mohl oči nechat. Sám Ondrášek se mohl při zajištění hostiny plácnout přes kapsu, jelikož při ukončení smlouvy v rumunském klubu dostal téměř pětimilionové odstupné. Plán do dalších let je pak nyní jasný. Sportovec se už před pár lety nechal slyšet, že by si přál nějakého malého Ondráška.Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy