Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Fotbalista Novák podlehl rakovině (†42): Narodí se mu syn, který tátu pozná jen na fotkách

Fotbalista Novák podlehl rakovině (†42): Narodí se mu syn, který tátu pozná jen na fotkách
Zdroj:
+ Další 2 fotografie
smrt sportovce
V noci z úterý na středu zemřel skvělý fotbalista a hlavně budoucí táta Radim Novák. Ve věku pouhých 42 let prohrál boj s rakovinou slinivky, kterou mu lékaři diagnostikovali na konci roku 2019. Novákův syn se narodí na konci léta. Tátu bude znát hlavně z vyprávění.

Ta smutná zpráva zasáhla svět českého sportu velmi nečekaně. Rakovina slinivky byla silnější než touha žít. Radim Novák, který se proslavil jako hráč Teplic a především Ústí nad Labem, bojoval s rakovinou od listopadu 2019

"Když se manželka dověděla o mé nemoci, řekla, že s nikým jiným nechce být ani s ním mít dítě. Tak jsme to zkusili a ono to vyšlo. Přes všechny ty stresy," řekl Radim Novák v lednu webu idnes.cz.

Miminko se narodí na konci léta

Sen o potomkovi se Radimově partnerce vyplní. Na konci léta se jí narodí miminko. "Martině se dítě narodí v srpnu, nebo v září. Bude to syn. Radim se snažil nemoci nepodléhat, je to strašně smutné," uvedl zdroj pro Blesk.

Maličký Novák tak bude nosit odkaz svého táty. Možná z něj jednou bude skvělý fotbalista. Tatínka bude znát z vyprávění milující matky a z fotek...

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy