Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Fotbalista Neymar má neuvěřitelně sexy sestru. Hádejte, s kým randí?

Fotbalista Neymar má sexy sestru.
+ Dalších 22 fotografií
Hvězdný fotbalista Neymar (26) má neuvěřitelně sexy sestru Rafaellu Beckran (22), která se přišla podívat, jak její bráška hraje s týmem Brazílie proti Kostarice. Při výhře 2:0 se dokonce rozplakal a Rafaellu museli z návalu emocí křísit záchranáři. S tou má Neymar velmi blízký vztah, a tak je div, že dovolil brazilskému reprezentantovi "Gabigolovi", aby s ní randil.

Blízký vztah mají mezi sebou fotbalista Neymar, který s týmem Brazílie hraje na MS 2018, se svojí sestrou Rafaellou Beckran, která ho přišla podpořit do hlediště. Po vítězství se složil nejen on, ale i ona, a to doslova. Záchranáři ji museli křísit.

Fotbalová hvězda se o svou sestru jistě bála, ale ví, že se o ni dobře stará brazilský reprezentant Gabriel „Gabigolo“ Barbosa, se kterým krásná Rafaella chodí. Neymar se s ním nejednou setkal na hřišti. No uznejte sami, že je to fakt kočka. A ještě navíc má slabost pro sportovce. Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články