Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotbalista Neymar (28) má nového otčíma: Jeho matka Nadine (53) randí s mladým modelem (22)

Zdroj: archiv Neymara/archiv Nadine Santos
+ Dalších 7 fotografií
sport
Matka jednoho z nejlepších fotbalistů světa si našla novou lásku. Neymar (28) tak má otčíma, který je o celých 6 let mladší než on. Nadine (53) totiž začala randit s mladičkým modelem Tiagem Ramosem (22) a vztahem se skrz zamilovanou fotku pochlubila na Instagramu.

Psal se rok 2016, když se vztah rodičů fotbalisty Neymara definitivně rozpadl. Zdá se, že Nadine s rozchodem vnitřně omládla, dala se totiž dohromady s modelem jménem Tiago Ramos, který je o celých 6 let mladší než sám Neymar. Je mu jen 22 let.

Podle světových médií je Tiago nejen modelem, ale i hráčem hry Free Fire. Patří do týmu 4K Easy, se kterým se snaží z amatérské ligy vyšplhat na profesionální úroveň a za hraní této střílečky by byl jednoho dne rád placen.

Velmi nesourodý vztah vyvolal mezi fanoušky Neymara pozdvižení. Jeho matka je totiž o celých 31 let starší než její nový přítel a všichni očekávali velmi bouřlivou reakci. Dočkali se ale pravého opaku.

Buď šťastná

Jakkoliv si lidé mohli myslet, že Neymar bude zásadně proti tomu, aby jeho matka randila s tak mladým mužem, opak je pravdou. Pod společnou fotku, kterou se Nadine pochlubila na Instagramu, fotbalista napsal, že ji má rád a přeje jí, aby byla šťastná. Svůj podíl na tom má možná i fakt, že Tiago je jeho velkým fanouškem.

Související články

Další články