Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fotbalista Michele Bacis zažívá nejhorší chvíle života: Jeho syn (†8) zemřel za tragických okolností

tragická smrt
Bývalý hráč fotbalového klubu Fiorentina Michele Bacis zažívá nejhorší chvíle života, jaké jen otec může zažít. Jeho teprve osmiletý syn zemřel zcela nečekaně a tragicky. Chlapeček si hrál na balkoně a z neznámých důvodů ztratil balanc a spadl ze třetího patra. Bohužel mu už nebylo pomoci.

Bývalý fotbalista Michele Bacis zažívá v posledních měsících nepřebernou bolest. Nejdříve mu zemřel strýc na koronavirus a nyní truchlí kvůli smrti syna. Ve fotbalistově domě v Toskánsku si teprve osmiletý chlapec hrál na balkoně, když na chvíli ztratil balac.

Bohužel malá nepozornost měla tragické následky. Chlapeček spadl ze třetího patra a i přes veškerou snahu zdravotníků se ho nepodařilo zachránit. O žalostné události informoval The Sun.

„Slyšeli jsme, jak z ulice vychází tupé bouchnutí, podívali jsme se ven, uviděli tělo dítěte a pak jsme slyšeli výkřiky rodičů," nechali se slyšet sousedé. Tragická událost otřásla celou Itálií a Italové projevují fotbalistovi a jeho rodině upřímnou soustrast.

Související články

Další články