Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Fotbalista Marián Čišovský zemřel ve věku 40 let. Podlehl stejné nemoci, jako měl Gross

FC Viktoria Plzeň
Zdroj: FC Viktoria Plzeň
+ Dalších 8 fotografií
smrt
Odešla velká fotbalová legenda. Slovenský fotbalista Marián Čišovský roky bojoval s ALS, zákeřné nemoci podlehl ve věku 40 let. O odchodu svého hráče informoval klub FC Viktoria Plzeň. Podle našich informací zemřel v noci ze soboty na neděli. Na Čišovského vzpomíná manželka Martina a tři děti.

"Viktoriáni, dnes je ten nejsmutnější den. S těžkým srdcem musíme oznámit, že nás navždy opustil Marián Čišovský. Upřímnou soustrast celé viktoriánské rodině," uvedl klub na své facebookové stránce.

Marián Čišovský patřil k největším legendám plzeňského fotbalu. Určitě si ho budete pamatovat zejména ze zápasu v Lize Mistrů, kde dokázal bránit ty nejlepší světové hráče.

V dresu milovaného klubu se Marián objevil naposledy v březnu 2014, tehdy nedohrál zápas proti Liberci kvůli problémům s kolenem. To ještě nevěděl, že přijde mnohem horší rána.

Marián Čišovský roky bojoval a ALS. Tedy se stejnou nemocí, která zabila Stanislava Grosse

Zákeřná nemoc postupovala velmi rychle. O rok později Čišovský přiznal, že nemá sílu fungovat sám. "Cítím, že sám o sebe už se nepostarám. To, že s vámi sedím a usmívám se, mě stojí spoustu sil," uvedl fotbalový obránce v rozhovoru pro idnes.cz v roce 2016.

Po rodákovi ze slovenského Humenné zůstala manželka Martina, dcera Tina a synové Maroš a Martin.

VŠE O MARIÁNU ČIŠOVSKÉM NAJDETE ZDE

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy