Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Fotbalista Jiránek má holku, která bude hrát v seriálu Ulice! Kde toto božské stvoření sbalil?

Martin Jiránek má doma sexy dámu!
+ Dalších 5 fotografií
Legendární fotbalový obránce Martin Jiránek (38) dokazuje, že pořád umí sbalit sexy kočku. Momentálně bydlí s nádhernou Kristýnou, kterou čeká role v seriálu Ulice! Kde ji sbalil?

Je hezká, sympatická a sexy. A prý umí i vařit! Kristýna Černá (26) je z malé vesničky kousek od Příbrami, která se jmenuje Zbenice. Teprve nedávno „objevila“ Prahu, v metropoli žije dva roky. A také objevila fotbalistu Martina Jiránka. Jak se to stalo? Kristýna začala v metropoli makat jako servírka ve vyhlášeném podniku La Bodeguita Del Medio, kam fotbalisté rádi zajdou zapařit. Ale tam se ještě dohromady nedali.

„S Martinem mě seznámil můj kamarád z dětství, který dělá kondičního trenéra ve fotbalovém klubu v Příbrami. Martin tam zrovna hrál a stěžoval si, že nemůže najít žádnou normální holku. Tak se mu kamarád o mně zmínil a ukázal mu moje fotky. Mně zase poslal jeho fotku z kabiny, kde se akorát převlékal. Vyměnili jsme si čísla a tím to začalo,“ usmívá se dívka, které doslova do klína spadla skvělá partie. Vždyť Jiránek byl i v reprezentaci a za sebou má štace v Itálii i v Rusku. Na sklonku kariéry se vrátil do Česka, dnes působí v pražské Dukle.

Mezi současnými partnery to zajiskřilo hned na prvním rande. Momentálně spolu dokonce bydlí a starají se o francouzského buldočka Romea. Bude časem i mimčo? Je to možné.

Martin je slavný, ale ani Kristýna není úplně neznámá. Jasně, zatím nedosahuje věhlasu svého partnera, i tak ji však mohl pozorný divák vidět například na Nově, kde Ondrovi Sokolovi asistovala při předávání cen ve finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na TV Barrandov se zase objevila v seriálu Nebezpečné vztahy, v České televizi zase byla v pořadu Tajemství těla. Zahrála si i ve videoklipu pražské kapely Checkpoint a na jaře se objeví v Ulici na Nově. Daří se jí i jako modelce, stála například před objektivem známého fotografa Nešo Matiće. Jasné je, že o této krásce ještě hodně uslyšíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články