Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fotbalista Jan Koller přiznal rozvod po 15 letech: Svou Hedviku vyměnil za neznámou krásku

+ Další 2 fotografie
rozvod
Legendární fotbalista Jan Koller (46) se ženou Hedvikou patřili mezi jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Po patnácti letech šťastného manželství přišla ale rána, kterou jen málokdo čekal. Slavný pár se rozvádí a jde od sebe. Pohledný fotbalista má navíc za svoji Hedviku už náhradu.

Na pondělní zápas českého nároďáku proti Rusům se přišel podívat i slavný český fotbalista Jan Koller. Po jeho boku ale překvapivě nestála žena Hedvika, nýbrž naprosto cizí kráska, jejíž identitu fotbalista úpěnlivě střeží.

„Ano, rozvádím se. Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ sdělil Koller překvapivá slova blesk.cz. S manželkou Hedvikou strávil krásných patnáct let a mají spolu dvě dcerky Hedviku (16) a Kateřinu (11).

„Všechno včetně majetku máme domluvené a vyřešené a probíhá to v klidu a v pohodě. Víc bych to nechtěl rozebírat, je to naše soukromá věc,“ dodal ke svému brzy bývalému manželství. Na téma nové lásky ale mlčí a nechce nic prozradit.

,,Nezlobte se, ale nic vám o ní neřeknu,“ nechtěl více komentovat svůj nový vztah.

Mohlo by vás zajímat

Další články