Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Fotbalista Dele Alli byl přepaden ve svém domě: Lupič ho bil do obličeje, druhý mezitím kradl

Fotbalista Dele Alli byl přepaden ve svém domě: Lupič ho bil do obličeje, druhý mezitím kradl
Zdroj: archiv Dele Alli
+ Dalších 9 fotografií
loupež
Anglický fotbalový záložník a reprezentant Dele Alli (24) byl přepaden ve svém domě. Do jeho vily, jejíž hodnota přesahuje 60 milionů korun, se vloupali dva maskovaní lupiči. Kromě sportovce byl hrůzné události přítomen jeho bratr, partnerky obou mužů a rodinný přítel. Jeden z lupičů bil Alliho do obličeje, zatímco druhý kradl jeho majetek.

Dva lupiči v kuklách se vloupali do fotbalistova domu ve středu v ranních hodinách. Dele Alli vlastní vilu v severním Londýně, kde se během pandemie koronaviru schovává před světem společně se svým bratrem, jejich partnerkami a rodinným přítelem.

Jeden z lupičů Alliho mlátil do obličeje, zatímco druhý kradl jeho majetek. Posléze lupiči všechny obyvatele domu odvedli do spodního patra a v horním brali vše, co mohlo mít nějakou hodnotu. Ačkoliv byl Dele nejednou udeřen do obličeje, jeho zranění nejsou vážná. „Strašlivá zkušenost, ale nyní jsme všichni v pořádku. Děkuji vám za podporu,“ napsal fotbalista na svůj Twitter.

Maskovaní muži se zaměřili především na šperky, v Alliho domě vzali spoustu hodinek, náhrdelníků, náramků, prstenů a dalších hodnotných věcí. Následně se jim podařilo z domu utéct, zřejmě ale netušili, že je zachytila bezpečnostní kamera.

Vyšetřování

Záznamy z bezpečnostních kamer byly předány policii, kterou fotbalista zavolal okamžitě poté, co lupiči z domu utekli. „Jeden z obyvatelů domu utrpěl poranění v oblasti obličeje, nebyla však vážná a nevyžadovala lékařské ošetření,“ sdělila policie britským médiím. Aktuálně probíhá vyšetřování a zatím nebyl nikdo zatčen.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy