Fotbalista David Přibyl měl nehodu: Jedenadvacetiletý brankář zemřel tragickou smrtí
Fotbalový klub Viktoria Plzeň zasáhla opravdu smutná zpráva. V pouhých jednadvaceti letech zemřel brankář mládežnické akademie David Přibyl. Talentovaný mladík se stal obětí tragické nehody.
K opravdu nešťastné nehodě, která stála mladičkého Davida Přibyla život, došlo v úterý. Fotbalista podle neoficiálních informací uklouzl při sprchování v koupelně a zřejmě se nadýchal zplodin z karmy.
Mladý talent
Davidovi bylo pouhých jednadvacet let a měl před sebou celý život. Byl talentovaným brankářem mládežnické akademie Viktoria Plzeň, kde působil mezi lety 2014 až 2016.
„Dnes nás zastihla smutná zpráva o smrti brankáře Davida Přibyla, který v minulých letech působil v naší mládeži. Odpočívej v pokoji, Davide,“ napsal na sociální síť západočeský klub.
Ke kondolencím se přidaly i další fotbalové kluby, kde David působil. „Připojujeme se se smutnou vzpomínkou. Čest jeho památce,“ loučil se s Davidem jihočeský klub SIKO Čimelice.
Zrádkyně Nicole rok po vítězství: Výhru už stihla rozfofrovat, přiznala a promluvila o vztazích
Související články

V Německu vjelo auto do lidí: Mezi zraněnými jsou i děti

Chladnokrevný Daniel zabil dvoutýdenního syna: Novorozeně mělo rozdrcenou lebku a zlomený krk

Holčička zemřela po pádu z tobogánu: Češky popsaly děsivé chvíle v Chorvatsku

Tragédie v dovolenkovém ráji: Čtyřicetiletý Čech se zřítil z vyhlídky před očima manželky
