Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fotbalista David Přibyl měl nehodu: Jedenadvacetiletý brankář zemřel tragickou smrtí

Zdroj: Facebook Viktoria Plzeň
Strašné
Fotbalový klub Viktoria Plzeň zasáhla opravdu smutná zpráva. V pouhých jednadvaceti letech zemřel brankář mládežnické akademie David Přibyl. Talentovaný mladík se stal obětí tragické nehody.

K opravdu nešťastné nehodě, která stála mladičkého Davida Přibyla život, došlo v úterý. Fotbalista podle neoficiálních informací uklouzl při sprchování v koupelně a zřejmě se nadýchal zplodin z karmy.

Mladý talent

Davidovi bylo pouhých jednadvacet let a měl před sebou celý život. Byl talentovaným brankářem mládežnické akademie Viktoria Plzeň, kde působil mezi lety 2014 až 2016.

„Dnes nás zastihla smutná zpráva o smrti brankáře Davida Přibyla, který v minulých letech působil v naší mládeži. Odpočívej v pokoji, Davide,“ napsal na sociální síť západočeský klub.

Ke kondolencím se přidaly i další fotbalové kluby, kde David působil. „Připojujeme se se smutnou vzpomínkou. Čest jeho památce,“ loučil se s Davidem jihočeský klub SIKO Čimelice.

Související články

Další články