Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Fotbalista David Limberský je potřetí otcem! Lenka mu porodila usměvavou dcerku

Fotbalista David Limberský je potřetí otcem! Lenka mu porodila usměvavou dcerku
Zdroj: IG: @davidlimbersky / koláž eXtra
+ Dalších 23 fotografií
Rodina
S rozkošnou novorozenou dcerou se pochlubil David Limberský (36) na svém Instagramu. Jeho manželka Lenka (36) mu porodila krásnou dceru a už před časem prozradila i jméno. David s Lenkou se mohou těšit na výchovu společného miminka a slavný fotbalista už má s výchovou nemalé zkušenosti. Sám má z předchozího vztahu dvě děti - syna Davida a dceru Natálii.

Krásné růžové hadříky a hned tři příspěvky za sebou - Lenka Limberská porodila rozkošnou 3kilovou holčičku jménem Lilien, která měří 51 centimetrů. Fotbalový obránce hrající za plzeňskou Viktorku David Limberský se musel hned po porodu pochlubit, jak dceruška vypadá. Lenka porodila jen minutu po půlnoci 30. 6.

Mejdan pro Lenku a miminko

Není to tak dlouho, co Lenka uspořádala tzv. babyshower, kde se sešla se svými kamarádkami a společně slavily její těhotenství a těšily se zdraví miminka i Lenky. Malá Lily je na fotce neuvěřitelně roztomilá a dokonce to vypadá, že se usmívá! Podívejte se sami.

David už z předchozího vztahu dvě děti má. Syna Davida a dceru Natálii. Pak ale našel lásku právě v Lence a od loňského roku jsou manželé. Lenka je novopečená maminka, ale David jí ve všem jistě pomůže. Navíc to bude opravdu krásná maminka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy