Kapitán londýnské Chelsea John Terry (34) byl nachytán fotografy při parkování na místě, které opravdu není určené profesionálním sportovcům. Anglický fotbalista ale přece nemohl riskovat, že by k autu musel zakoupený kebab pár desítek metrů nést…

To by mohl vychladnout!

Odsouzeníhodné chování Terry nepředvedl poprvé. Při stejném přestupku ho média chytila již před několika lety. To zas musel nutně pro pizzu a jediné volné místo v okruhu dvou metrů od restaurace bylo kupodivu opět pro invalidy.

Morálka Johna Terryho je společně s životosprávou Johna Terryho něčím, co se i skalním fanouškům hledá jen velice obtížně. V době, kdy neparkuje na místech pro handicapované, totiž s oblibou parkuje na přítelkyních vlastních spoluhráčů.

Jedna z takových afér se provalila před pěti lety, kdy bulvární média zjistila, že Terry podvedl manželku s Vanessou Perroncel, přítelkyní jeho do té doby nejlepšího kamaráda Waynea Bridge. Ten dokonce kvůli tomu skončil v anglické reprezentaci. Nechtěl se totiž s Terrym už nikdy setkat.

V souvislosti s jeho případem je až obdivuhodné, jak tvrdě zareagovala FC Viktoria Plzeň, když Davida Limberského zbavila za opileckou nehodu kapitánské pásky.

To John Terry je v Chelsea navzdory mnoha skandálům kapitánem i teď. Skutečně skvělý idol pro miliony malých fotbalistů, že?