Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Fotbal bez roušky! V Ostravě se znovu ve velkém porušovala karanténa

Zdroj: Ostrava - Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
nákaza
Mnoho lidí stále nechápe, že na veřejnosti se bez roušky pohybovat nesmí. A také není možné vycházet ven ve skupině. Parta mladých mužů z Ostravy na vládní nařízení kašle. Přitom jim za toto chování hrozí vysoké tresty. Nezodpovědnost a neohleduplnost takových lidí může klidně způsobit, že bude nařízen úplný zákaz vycházení.

I přes vládní nařízení, které omezuje pohyb lidí venku, se parta osmi mužů rozhodla zahrát si fotbal a ke všemu bez roušek. Snímek se objevil na Facebooku ve skupině Ostrava. Pro několik mladých mužů je fotbálek důležitější než karanténa. Fotografie vyvolala na sítích vášnivou diskuzi.

Rozhořčení lidé

"Toto není sranda. Po matkách se řve, aby nasadili roušky i miminům. A tady dospěláci na to kašlou. Měli by dostat pokutu," má jasno jedna z diskutujících. "Ať hrají, ale s rouškou na hubě," přidává svůj názor další obyvatel Ostravy.

Nerespektování vládních nařízení

Bohužel přesně kvůli takovým lidem, jako jsou mladí fotbalisté, se boj s koronavirem prodlužuje. Tento případ není první, kdy se lidé rozhodli nerespektovat vládní nařízení a užívali si společnosti svých přátel venku.

Díky takovým akcím se může stát nejen to, že stát zakáže úplné vycházení, ale také to, že se nemoc rozšíří mezi větší množství lidí. Kdy lidem končeně dojde, že zdraví je přednější než zábava?

Související články

Další články