Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Forejt a Burešová si pořídili hnízdečko lásky: Nový dům má krásnou zahradu s jezírkem

Eva Burešová s Přemkem Forejtem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Dům

Vztah herečky Evy Burešové (28) a šéfkuchaře Přemka Forejta (35) jenom kvete. Kromě toho, že společně očekávají miminko, si pořídili i nový dům se zahradou. Právě ta vypadá naprosto kouzelně a Burešová tak má alespoň místo, kde může nerušeně odpočívat. Jak napsala na Instagramu, je šťastná!

Zamilovaný pár Eva Burešová a Přemek Forejt má velký vztah k přírodě, a proto asi nikoho nepřekvapí, že bydlení v bytě nebylo nic pro ně. Proto si na Benešovsku pořídili rodinný domek s rozlehlou zahradou a větším jezírkem. Není divu, že je herečka v sedmém nebi.

"Našli jsme naše šťastné místo. Děkuji Bohu za všechny šance, které mi dal a dává. Děkuji za bolesti po cestě, protože díky nim jsem, kým jsem, a vedle toho, koho mám být. Dělat šťastnou sebe a své nejbližší je ta nejkrásnější věc na celém světě. Jsem šťastná," pochvalovala si na Instagramu.

Čekají miminko

Ke svému příspěvku připojila i fotku onoho jezírka, na jehož okraji leží malý Nathaniel, kterého má herečka z předchozího vztahu. Radost z velkého pozemku má jistě i Forejtova malá dcerka Stella, brzy k nim navíc přibude další ratolest do party. Že je těhotná, Burešová v dubnu oznámila na Instagramu. Velká zahrada, kde si budou moci děti hrát, tak rozhodně přijde vhod!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy