Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Fór večera svěřila ČT a Český lev Kazmovi: 10 sekund trapna s dvojníkem, zapírání, hádky a neuvěřitelný honorář za fiasko!

Fantastický fór s Jimem Carreym se fakt povedl. Nikdo ho nepochopil, Mladá
Fronta potvrdila, že to nebyl fór, ale Carrey, viník Kazma obviňuje bulvár
z narkomanie a lži a v České televizi mají o čem přemýšlet. Těšíme
se za rok.
Zdroj: herminapress.czm repro ivysilani, profimedia.cz
+ Další fotografie
Pamatujeme hodně, ale aby přenos finálového večera z Českých lvů narušila desetivteřinová etuda s cizím člověkem, najatým údajně Kazmou coby dvojníka Jima Carreyho, na což si nikdo nepamatuje, protože podle MF Dnes to Carrey byl, to tu ještě nebylo.

Redakce eXtra.cz zřejmě celá jede na LSD, protože jinak si neumíme vysvětlit naše pátrání po záhadě týkající se včerejší desetivteřinové události v přímém přenosu z Českých lvů.

Ve dvacáté minutě programu ohlásila moderátorka Lucie Výborná příchod „Johna Jima Carreyho“, na jeviště přišel naprosto cizí člověk, zamával, vystřelil zlatý déšť a 500 lidí v sále a všichni čtyři u obrazovek od té doby přemýšlejí, jestli se jim to zdálo.

Dnes zjistili, že jsou idioti, protože podle iDnes.cz a rozhovoru s Janem Svěrákem sledovali skutečného Jima Carreyho, zatímco naše redakce, která včera před přenosem uveřejnila tu samou informaci, doplněnou o jméno Carreyho hostitele, internetového konferenciéra v zapomnění Kamila Kazmu Bartoška, disponuje zajímavým svědectvím o neuvěřitelném pozadí celé akce.

„Za jevištěm se pohádala produkční s tím člověkem, co ho dodal Kazma, že jak to, že je na internetu článek o tom, že tam bude a že porušil mlčenlivost buď on, nebo Kamil, ten falešnej Carrey na ni jen čuměl, zatímco Kazma hystericky pobíhal po Rudolfinu a buď někam nasraně volal, nebo s tím dvojníkem natáčel něco na kameru,“ tvrdí zdroj z externí společnosti, která se podílela na technickém zajištění večera, a jeho slova o tom, že celý superfór zpunktoval Kazma, potvrdil eXtra.cz i jeden z účinkujících, který s dvojníkem, který prý hovořil česky, v zákulisí krátce mluvil, než ho Kazma odvedl.

Zjevně nepovedená recese s falešnou hollywoodskou star stála jednoho z partnerů Lvů nemalý balík. Účinkující dvojník se zlatým deštěm měl za své „vystoupení“ vyinkasovat částku 25 tisíc korun, což určitě není pravda, ta částka absolutně nesouhlasí, a přesto nás za tento údaj nikdo nezažaluje, vsaďte se.

Největším idiotem v celém nesmyslu je ovšem sám Kazma, o kterém se v médiích od předloňských kopaček od Kateřiny Kristelové prakticky nepíše, a když už jednou má něco říct do článku o sobě, snaží se neuvěřitelným výlevem zachránit, co se dá, a dodržet mlčenlivost netuše, že pro svá tvrzení máme důkazy: „Ty vole, já ti říkám, že vůbec nevím, o co jde, já byl včera na Lvech točit píčoviny a od tý doby všem jebe, že mám něco společného s Jimem Carreym.....,“ napsal Kamil na přímý dotaz našemu šéfredaktorovi, který od té doby přemýšlí, kde vzal Kazma dojem, že si někdo myslí, že by měl něco společného s tímto hercem.

Protože jsme nechtěli dělat z Kazmy idiota, bylo mu naznačeno, že máme poměrně dost informací, ale Bartošek, který nemá rád eXtra a speciálně Novotného (je posedlý představou, že ten měl sex s jeho ex, zatímco Novotný měl s jeho ex tak možná soud a pak se usmířili, protože je spojila špatná zkušenost s Bartoškem), pokračoval v krasojízdě: „Kámo, ty už to fakt neber… podle mě jsi z tý práce v totální paranoii… ses regulérně pomát… co to na mě zkoušíš, ses regulérně pomátl,“ no prostě Kazma to nebyl a vše je jen výplod narkomanie našeho šéfredaktora, který se provinil zejména tím, že na sebe vzal v neděli nelehký úkol Kazmu kontaktovat.

Připravujeme vyjádření České televize, pořadatele a samozřejmě soudního znalce z oboru dvojnictví a toxikologie.

Kdo byl záhadný člověk na jevišti? Zešílel náš šéfredaktor? Věříte Kazmovi, že mu nehrozí průser jako vrata, a tak lže? Jak to, že Carrey bere za podobnou akci jen 25 tisíc, pivo a párek? Může podle zákoníku práce být vyplacen jako dvojník někdo, na kom není poznat, že a čí je dvojník? Tyká si Carrey s Kazmou? Rozumíte tomu, co bylo včera v televizi? Fetuje víc Novotný, Kazma, Carrey, nebo Česká televize? Zdá se nám to, nebo to fakt televize, Kamil a iDnes myslí vážně? Protáhl se přímý přenos o 40 minut, protože Kazma hledal v zákulisí ztracené svědomí a zakopl o kabel? Setkali jste se někdy s česky hovořícím mužem jménem John Jim Carrey, který bere 25 tisíc za to, že přijde a odejde a je to děsně tajné? Napište na redakce@extra.cz a modlete se, ať zítra není konec světa.

Související články

Další články