Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Focení téhle desetileté dívenky kritizovali všichni kromě pedofilů: Jak vypadá modelka (15) dnes?

Jak vypadá Thylane dnes?
+ Dalších 6 fotografií
Vzpomínáte si na nejkontroverznější focení pro časopis Vogue? Jeho hlavní hvězdou byla v té době teprve desetiletá Thylane Blondeau. Tu stylizovali do role femme fatale. Vysoké podpatky, šperky, pootevřené rty a večerní šaty. Prostě ráj pedofilů.

Strhla se debata o tom, jestli je vůbec etické a zákonné ukazovat děti v takových pózách. Drtivá většina čtenářů to odsoudila, ale časopisu to přineslo publicitu.

Dnes je Thylane 15 let a nadále je v hledáčku fotografů. Dívenka vyrostla do krásy, to se musí nechat! Modré oči, plné rty a hustá hříva. A pro časopis Vogue fotí pořád.

Mladičká modelka je původem z Francie, a zatímco její vrstevnice řeší, kam půjdou na střední, ona si vybírá, jakou kampaň bude fotit. Zastupuje ji agentura IMG Models. Už ve čtyřech letech si jí všiml na ulici známý návrhář Jean Paul Gaultier a umožnil jí reprezentovat svůj model na přehlídce.

Thylane se od té doby objevuje ve světě módy, je na obálkách časopisů pro puberťačky a reprezentuje kosmetické firmy. Měří pouhých 168 cm, a tak si sama myslí, že na přehlídky se už moc často nedostane.

Má vlastní YouTube kanál a denně plní svůj Instagram. Modeling prý miluje.

Mohlo by vás zajímat

Další články