Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Fobie Veroniky Khek Kubařové: Omdlévá při odběru krve a jehel se bojí jako čert kříže

Veronika Khek Kubařová trpí fóbií z jehel. Omdlévá při odběru krve
Zdroj: Se souhlasem VFN Praha
+ Další 3 fotografie
fóbie

Sympatické herečce Veronice Khek Kubařové (34) znepříjemňuje život nepříjemná fobie, která dokonce zapříčiňuje, že omdlévá. Hvězda filmu Vyšehrad: Fylm se rozpovídala o svém strachu z jednoho z běžných lékařských zákroků při návštěvě Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kam v rámci Mezinárodního dne sester dorazila se svým hereckým kolegou Igorem Orozovičem (37).Veronika Khek Kubařová má fobie

Oblíbená herečka Veronika Khek Kubařová se svěřila se svým panickým strachem z jehel, kvůli kterému při odběru krve často omdlí, a to dokonce i v případě, že zrovna leží na lůžku. „Sestřičky jsou na mě vždycky strašně hodné a chovají se ke mně často jako k dítěti, abych se uklidnila. Naposledy mě uklidňovaly nejrůznějšími obrázky a motýlky, bylo to moc fajn,“ sdělila s úsměvem herečka, kterou můžete znát z mnoha českých filmů, seriálů i pohádek. Nově třeba v Tajemství staré bambitky 2, jak informoval eXtra.cz.

„Zdravotní sestry velice obdivuji. Mají obrovský výdej energie a je potřeba, aby se jim to někdy vrátilo. Přeji jim, aby nebyly nikdy vyčerpané a vyhořelé, aby se jim energie vracela. Já je vnímám jako anděly,“ dodala během návštěvy pražské Všeobecné fakultní nemocnici, kam přišla společně s hercem Igorem Orozovičem poděkovat zdravotním sestrám za náročnou práci, kterou dnes a denně vykonávají.

Narozdíl od Veroniky strávil v nemocničních zařízeních Igor většinu svého dětství. "Moje babička byla vyhlášená pediatrička na Praze 4, takže jsem celé dětství trávil u ní v ordinaci nebo ve zdravotnickém prostředí. Doma jsem měl spoustu stříkaček a nejrůznějších nástrojů, strašně mě to bavilo a ve zdravotnictví se cítím pořád moc dobře," prozradil v rámci Mezinárodního dne sester.

Babička lékařka

Herec, kterého jste mohli vidět například ve veleúspěšném seriálu České televize Devadesátky, při různých zákrocích na lékařích vyzvídá, co a proč zrovna dělají. "Je mi jedno, jestli jsem u zubaře, nebo mi dělají plastiku vazů, fascinuje mě to,“ vysvětlil herec a zpěvák Igor Orozovič.

Veronika s Igorem předali zdravotním sestrám růže, popovídali si s nimi a prozradili i své pracovní plány. „Mám právě za sebou dvě premiéry, a sice představení Každý má svou pravdu v Dejvickém divadle a muzikál Tomáše Kluse Branický zázrak. Ten budeme hrát v Divadle Na Fidlovačce a v červenci na Letní scéně Voděrádky. V létě by pak měl jít do kin film Přání k narozeninám, kde hraji i s Igorem Orozovičem,“ řekla Veronika.

Sedmatřicetiletý Orozovič má stálé angažmá v Národním divadle, ale hraje i jinde. „Je toho teď strašně moc. Mám moc rád muzikál Lazarus Davida Bowieho a právě zkouším v Divadle Kampa muzikál o Martě Kubišové, kde ztvárňuji klavíristu. A jinak jsem rozjel sólovou hudební dráhu. Mám za sebou nový videoklip a chystám pár koncertů,“ dodal Igor Orozovič.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy