Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

FŇUKNA Veronika Kopřivová čelí DRSNÉ kritice: Manželka cyklisty Kreuzigera to už nevydržela a OSTŘE ji SETŘELA!

+ Dalších 63 fotografií
Všichni už moc dobře víme, že si přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová obvykle nevidí do úst. Často si na svém Instagramu stěžuje, že je velice unavená ze své náročné práce, která jí zabírá 5-10 hodin denně. Naposledy se skoro zhroutila z toho, že musela napsat a vyřídit 52 adres. Je evidentní, že Veronika nemá absolutně pojem o tom, co je opravdová práce. A to ustavičné fňukání rozmazlené kadeřnice už nevydržela manželka cyklisty Romana Kreuzigera a právem se do přítelkyně Jaromíra Jágra pustila.

Veronika Kopřivová je známá jenom díky tomu, že je přítelkyní Jaromíra Jágra (45). Kdyby jí nebyla, tak po ní neštěkne ani pes, protože ve světě šoubyznysu nic neznamená, a to pravděpodobně proto, že nic neumí a prakticky nic nedokázala.

Vyučená kadeřnice z Teplic se na své sociální síti Instagram často chlubí svými kousky oblečení, které prodává ve svém e-shopu. Na tom samozřejmě není nic špatného. Co už ale vypadá dost blbě, je Veroničino neustálé fňukání nad tím, kolik má chudinka práce.

Tady jde jasně vidět, že Veronika v životě nezavadila o pořádnou práci, kde by doopravdy makala. Spravovat e-shop dokáže i patnáctileté dítě a určitě kolem toho neudělá tolik povyku jako zhýčkaná přítelkyně Jaromíra Jágra.

Práce kolem jejího e-shopu jí údajně zabere 5–10 hodin denně. Tenhle přístup namíchl už i manželku cyklisty Romana Kreuzigera, která se do Veroniky následně opřela. „Slečna Kopřivová je bezesporu krásná a sebevědomá žena. Ale obdivovat někoho, že pracuje 5–10 hodin denně a bere to jako velkou dřinu? Krom toho ta práce je opravdu moc namáhavá, internetový obchod s věcmi, které si běžně koupíte i na originálních stránkách za lepší cenu," zlobí se a dodává, že má Veronika máslo na hlavě.

A protože je bývalá striptérka inteligenčně trochu slabší jedinec, nenechala si nic líbit a opětovala palbu. „Máslo na hlavě? Za to, že jsem tancovala nahoře bez? Nevidím jediný důvod, proč bych měla mít máslo na hlavě, od toho jsou jiné adeptky,“ rozohnila se Veronika a pokračovala dál.

„Snad jste si aspoň ulevila, než vás zablokuji a smažu. Příště doporučuji to spíš probrat s kámoškami u kafíčka,“ dodává. Přítelkyně Jaromíra Jágra by si měla v prvé řadě uvědomit, že bez svého přítele by byla naprostá nula, o kterou by nikdo nikdy nezavadil. Poté by měla být mnohem více pokorná a několikrát popřemýšlet nad tím, co vypouští ze svých úst.

To, že neumí vést konstruktivní rozhovor i co se týče hádky a lidi okamžitě maže a blokuje, není nic nového. Takhle si lidé s nižším IQ zkrátka počínají.

Související články

Další články