Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Fňukna Petra ze Svateb opět ukázala oblý zadek: Show mi hodně dala, ale i vzala

Petra se pochlubila pevným zadečkem.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / foto Petra Malíková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
svatba

Půvabná nevěsta z show Svatba na první pohled Petra Malíková lásku ve fešákovi Reném za pomoci experimentu nenašla, přesto se svěřila s informací, že jí reality show nejen vzala, ale také i velmi dala, své fanoušky nedávno také opět potěšila provokativním snímkem svého pevného pozadí, ale také štíhlých nohou, které podtrhla černými střevíčky.

Petra Malíková, hvězda show Svatba na první pohled, životní lásku za pomoci experimentu odborníků nenašla. Byl jí vybrán sportovec René Vrábel, který se však do Petry skutečně zamiloval. Jak se ale říká, lásce neporučíš a život je nakonec poslal rozdílnými cestami.

Svým fanouškům se ale Petra svěřila, že pro ni účast v reality show byla velkou zkouškou. "Několikrát jsem zmiňovala, že mi hodně dala, ale i vzala. Nelituji ničeho v životě. Vše se děje z nějakého důvodu, jsem ráda za další zkušenost, a že to byla pořádná zkušenost i zkouška," uvedla.

Opět ukázala pevný zadek

V reálném životě se pak Petra objevila pouze po boku jednoho muže, a to statného Miloše, kterého také poznala díky reality show. "Když jste se ptali, co mi přinesl pořad Svatba na první pohled, například jeho, úžasňák," napsala k jejich společnému snímku, který ovšem neprozradil, zda skutečně tvoří pár, a v poslední době se vedle žádného muže neobjevila, naopak své fanoušky potěšila opět pohledem na svůj pevný zadeček a štíhlé nohy. "Sebevědomí, láska a těžká práce tě mohou osvobodit z chudoby a beznaděje," citovala k provokativní fotografii spisovatele Richarda Bacha.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy