Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Fňukna Markéta z Love Islandu: Neustále žadoní o lásku, přitom říká, že muži, kteří na ni letí, jsou odpad

Zdroj: se souhlasem TV Nova, koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
reality show

Žhavá reality show Love Island je v plném proudu. Jednotliví adepti, kteří hledají lásku, se spárovali, ovšem během včerejšího dílu přišly do vily neřesti další dvě krásky, které pěkně zamíchají kartami. Nejvíce propíraná je ale soutěžící Markéta, která pomalu získává od ostatních přezdívku fňukna. 

Markéta dokáže rozhodně oslnit půvabem, jestli i inteligencí, to ukáže čas v Love Islandu. Tato studentka práv by se v budoucnu chtěla stát soudkyní.

Mimo to už od 13 let tancuje, učí se na piano a v roce 2020 se dokonce dostala do finále Miss České republiky.

V nabitém rozvrhu ji ale zatím chyběl čas na skutečnou lásku, kterou v reality show klidně může najít. V současné době to ale spíš vypadá, že svého partnera Petra spíš odrazuje.

Jinak sympatická Markéta se okamžitě patrně zamilovala a na svého potenciálního partnera neustále tlačí. Došlo to tak daleko, že při vyřizování věcí s Petrem se dokonce rozplakala.

Zatímco nešťastná Markéta neustále fňuká a touží po lásce, ostatní soutěžící si z ní dělají srandu s tím, že být spárována s někým jiným, kdo by o ni jevil stejný zájem, tak do týdne mohou v Love Islandu vystrojit svatbu.

Muži, kteří na mě letí, jsou odpad

Markéta už dopředu avizovala, že patrně v show ukáže i to, co by jinak ukazovat nechtěla. Jakmile ale přišla řeč na chlapy, tak už tak veselá nebyla.

"Měla jsem nízké sebevědomí, a to z důvodu špatného vztahu," řekla v rozhovoru pro NovaPlus. "Letí na mě samí chlapi, kteří jsou odpad. Zatím, co jsem měla vztahy, tak jsem z toho vyšla špatně. Snažím se lépe si vybírat," dodala.Související články

Další články